Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dolicz do rachunku w Orange


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Dolicz do rachunku w Orange

@bruno, jak ostatecznie skończyła się Twoja sprawa? Czy udało się problem rozwiązać i czy któraś z powyższych odpowiedzi okazała się pomocna? Jeżeli tak, to zachęcam Cię do oznaczenia jednej - najbardziej pomocnej, jako rozwiązanie. Ułatwi to innym użytkownikom odnalezienie właśnie Twojego tematu i szybsze rozwiązanie problemu Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Dolicz do rachunku w Orange

Witam, obecnie nie mam dostępu do kompa ponieważ kuruje się w szpitalu. Ale jak przyjadę do domu to pociągnę temat dalej.
Anonim

Nie dotyczy

Dolicz do rachunku w Orange

@bruno, życzę szybkiego powrotu do zdrowia i SpołecznościEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Dolicz do rachunku w Orange

Dziękuję bardzo i pozdrawiam.

Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Dolicz do rachunku w Orange

Również dołączam się do życzeń szybkiego powrotu do zdrowia @bruno! Jak już to nastąpi to zapraszam do podzielenia się informacją jak sytuacja dalej wygląda 😉

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Dolicz do rachunku w Orange

.Witam. ciągnąc dalej temat płatności  w Orange doliczanego do rachunku pytałem na czacie czy jest możliwość uruchomienia tej usługi  na moim numerze.Pan z obsługi klienta powiedział że zdejmie blokady i w ciągu 24 godzin usługa będzie aktywna.W sklepie Google Play pisze takie coś :"Ta forma płatności została odrzucona",w Microsoft Store pisze to samo co mówiłem wyżej czyli przychodzi ten sms odrzucający płatność. Czyli kolejny raz to samo więc chyba zarzucam temat,dziękuję za pomoc wszystkim i pozdrawiam