Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dodatkowy pakiet danych - Internet Mobilny Podstawowy - Abonament


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 21
  • 0

Dodatkowy pakiet danych - Internet Mobilny Podstawowy - Abonament

Dzien dobry!

 

Jestem posiadaczem usługi "Internet Mobilny Podstawowy" dla klienta indywidualnego. 9.99 - Abonament.

 

Ostatnio zużyłem dodatkowy pakiet danych 10GB dostępny w "Mój Orange".

 

Nie udało mi się w żadne sposób uruchomić kolejnego pakietu. W "mój orange" w zakładce Pakiety i Usługi -> Jednorazowe pakiety internetowe, roamingowe i międzynarodowe wyświetla się: "W kategorii Jednorazowe pakiety internetowe nie masz aktualnie żadnej dostepnej usługi do aktywacji"

 

Czy ktoś z szanownych zna może jakiś krótki kod bądź sms do uruchomienia pakietu?

 

W teraźniejszej sytuacji pisanie do BOK za każdym razem nie jest zbyt wygodne..

 

Dziękuję!

 

14 ODPOW. 14

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dodatkowy pakiet danych - Internet Mobilny Podstawowy - Abonament

@aqq na stronie internetowej znalazłem, że po wykorzystaniu pakietu 10 GB powinien z automatu uruchomić się pakiet Zapasowy 10 GB w cenie 10 PLN. Po wykorzystaniu i to pakietu internet zwalnia do prędkości 1 Mbit/s. Więcej pakietów nie da się dokupić.

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Dodatkowy pakiet danych - Internet Mobilny Podstawowy - Abonament

@aqqdodatkowy Pakiet danych 10 GB można zamówić tylko raz w cyklu rozliczeniowym. 

 

Raczej pozostaje czekać, aż rozpocznie się nowy cykl rozliczeniowy i odnowi się pakiet danych. Ewentualnie można rozważyć zwiększenie abonamentu i wybranie wyższego pakietu danych. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 21
  • 0

Dodatkowy pakiet danych - Internet Mobilny Podstawowy - Abonament

@ketrasaArtur 

 

Tak się też stało. Liczyłem na to, że będę mógł aktywować tyle pakietów ile jest mi obecnie potrzebne.

 

Dzięki za odpowiedź.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 21
  • 0

Dodatkowy pakiet danych - Internet Mobilny Podstawowy - Abonament

@Mariusz To chyba trochę bez sensu czekać na nowy cykl rozliczeniowy jeśli internetu potrzebuję teraz. Nie chcę zwiększać pakietu. Potrzebuję dodatkowego internetu tymczasowo z okazji COVID. Normalnie używam go tylko do IoT.

 

Dzięki!


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 21
  • 0

Dodatkowy pakiet danych - Internet Mobilny Podstawowy - Abonament

Dodam jescze, że przez chat dołożono mi dodatkowe 10GB. -więc można.. szukam alternatywy do kontaktu z BOK.

 

Pozdrawiam!


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dodatkowy pakiet danych - Internet Mobilny Podstawowy - Abonament

@aqq można dokupić starter Orange za 5 PLN, gdzie mamy do dyspozycji 6 GB ważny 14 dni + 5 PLN ważne 30 dni na dodatkowe usługi lub dokupienie dodatkowego internetu elastycznego 5 GB za 5 PLN, aktywacja może być kodem USSD: *115*5*5# ważność pakietu 5 dni od aktywacji.

 

W Żabce jest promocja i kupując tam starter limitowany można zyskać dodatkowe 9 GB co daje w sumie 15 GB na start + 5 PLN na dodatkowe usługi.

 

edit:

Z zakupionego startera 5 PLN można przeznaczyć na połączenia głosowe z BOK: 510 100 100, gdzie opłata wynosi 1,5 PLN za połączenie, niezależnie od czasu trwania połączenia, ewentualnie kontakt z numeru od konkurencji, gdzie takie połączenie jest liczone w cenie bezpłatnych połączeń krajowych.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 21
  • 0

Dodatkowy pakiet danych - Internet Mobilny Podstawowy - Abonament

@ketrasaArtur Fajne rozwiązanie tymczasowe. Dzięki za podpowiedź.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dodatkowy pakiet danych - Internet Mobilny Podstawowy - Abonament

@aqq sam czasami korzystam, dlatego tak podpowiedziałem. Nie trzeba się wiązać umową, a takiej ilości GB za 5 PLN raczej trudno uzyskać nawet u konkurencji.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Dodatkowy pakiet danych - Internet Mobilny Podstawowy - Abonament

Czy tak samo jest z Orange Love Plan Komórkowy? Nie ma dostępnych dodatkowych pakietów internetowych? 10GB to trochę mało.