Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dodatkowe opłaty

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Dodatkowe opłaty

Witam mam pytanko
W używam telefonu głównie za granica w UE strefa 1 i dlatego przy podpisywaniu umowy wykupiłem pakiet multipaka XL. Problem w tym iż nie pobiera mi z tego pakietu a dodatkowo do rachunku naliczane od wczoraj są mi dodatkowe opłaty w ramach polityki uczciwego korzystania z roamingu. Dlatego moje pytanie brzmi dlaczego mnie się to też dotyczy jeżeli przy podpisaniu umowy informowałem o tym że ten numer używam głownie roamingu i dlatego Pani zaproponowała taki pakiecik. Czytałem o tej polityce i znalazłem takie coś: Przez ostatnie 4 miesiace przebywales i korzystales z usług glownie w roamingu w UE. Zgodnie z Polityka Uczciwego Korzystania jesli przez kolejne 14 dni bedziesz uzywac telefonu glownie w roamingu w Strefie 1 (UE) naliczymy dodatkowe oplaty (po wykorzystaniu opcjonalnego, dodatkowego pakietu minut w roamingu wbudowanego w plan): 16 gr/min polaczenia wykonanego, 5 gr/SMS wyslany, 4 gr/min pol. odebranego, 3 gr/MMS, 3gr/1MB. Beda one naliczane przez minimum 4 miesiace. Wiecej na orange.pl/roaming#fup
Czyli jak napisane jest że dopiero po wykorzystaniu dodatkowego pakietu powinni mi naliczać dodatkowe opłaty cxy ktoś wie jak to rozwiązać dzieki
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2020
  • 5446
  • 183

Dodatkowe opłaty

Multipak XL nie posiada darmowych połączeń w roamingu w UE. Masz 250 minut do UE czyli międzynarodowe z PL do UE.

Pakiet 250 minut/SMS/MMS jest do wymiennego wykorzystania (w stosunku 1:1) na międzynarodowe połączenia głosowe (na numery komórkowe i stacjonarne), SMS-y oraz MMS-y (wyłącznie na numery komórkowe)do krajów należących do Strefy 1: Unia Europejska (lista krajów została określona w Cenniku usług w roaming dla Firm), a także do USA oraz Kanady, z wyłączeniem międzynarodowych połączeń konferencyjnych oraz przekierowania połączeń, a także połączeń oraz SMS - ów i MMS- y na numery skrócone i specjalne, tzw. Premium Rate.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2020
  • 5446
  • 183

Dodatkowe opłaty

Multipak XL nie posiada darmowych połączeń w roamingu w UE. Masz 250 minut do UE czyli międzynarodowe z PL do UE.

Pakiet 250 minut/SMS/MMS jest do wymiennego wykorzystania (w stosunku 1:1) na międzynarodowe połączenia głosowe (na numery komórkowe i stacjonarne), SMS-y oraz MMS-y (wyłącznie na numery komórkowe)do krajów należących do Strefy 1: Unia Europejska (lista krajów została określona w Cenniku usług w roaming dla Firm), a także do USA oraz Kanady, z wyłączeniem międzynarodowych połączeń konferencyjnych oraz przekierowania połączeń, a także połączeń oraz SMS - ów i MMS- y na numery skrócone i specjalne, tzw. Premium Rate.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Dodatkowe opłaty

A jaką masz taryfę bazową i kiedy ją brałeś?