Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dodatkowa karta sim na dane do numeru tel.

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 115
  • 0

Dodatkowa karta sim na dane do numeru tel.

Tak na szybko jest ktoś w stanie udzielić prostej odpowiedzi czy i za ile mogę uzyskać kartę tylko do obsługi transferu danych ale do posiadanego numeru? 

 

Była taka karta kilka lat temu, za darmo udostępniana w Abonamencie Wspólnym.

Wtedy prócz numeru głównego można było domówić z rabatem 100% 2 dodatkowe numery (np dla dzieci) i 3-cią właśnie taką kartę danych (np do tabletu, nawigacji, laptopa, systemu multimedialnego w aucie, itp)

  • Wszystkie simy korzystały wtedy ze wspólnego pakietu Gb, przypisanego do numeru głównego.
  • Gdy np taka córa z numeru dodatkowego "wyżarła" dane ze wspólnego konta to transfer był nadal ale ograniczony do 16kb czy tam 1Mb na sekundę.

Nadal można "dorobić" w salonie taką simkę tylko na transfer danych w numerze abonamentu M?

Mam sporo zwykle niewykorzystywanych gigsów i aż się prosi by włożyć taką karciochę do innego mobilnego, multimedialnego sprzętu czy auta.

 

Tak? Nie? Opłata miesięczna?

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 26
  • 2

Dodatkowa karta sim na dane do numeru tel.

@Dorsaj można by uruchomić usługę Ekstra karta eSIM

 

9pln/mc, pierwszy miesiąc za 0.

Wyklikać z poziomu Mój Orange

 

https://www.orange.pl/omnibook/ekstra-karta-esim

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12968
  • 53256
  • 618

Dodatkowa karta sim na dane do numeru tel.

@Dorsaj Z tego co pamiętam, to do usług netu mobilnego tak, ale do usługi głosowej nie...dla jednej usługi mobilnej dostajesz dodatkowo do 4 sztuk takich kart tylko na net bez usług dodatkowych (obowiazują te z karty głównej) i tylko na terenie kraju. Wszystkie korzystają z limitu karty głównej

Dawniej była taka możliwość, teraz ewentualnie możesz zamówić Love mobilne i tam jest karta (ale z innym nr za free), która korzysta z ogólnego pakietu przysługującego ofercie pakietu Love


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 26
  • 2

Dodatkowa karta sim na dane do numeru tel.

@Dorsaj można by uruchomić usługę Ekstra karta eSIM

 

9pln/mc, pierwszy miesiąc za 0.

Wyklikać z poziomu Mój Orange

 

https://www.orange.pl/omnibook/ekstra-karta-esim


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 115
  • 0

Dodatkowa karta sim na dane do numeru tel.

Dzięki Agat ale zamysł był właśnie taki by z obecnego planu wykorzystać te kilkadziesiąt czy tam powyżej setki GB transferu.

Lecę w moich miejscach głównie na WyFy.

W mobilu mało zużywam bo ... dziwak jestem i nie oglądam meczów na spacerze w lesie, nie słucham i to bez słuchawek koncertów z YT na cały regulator w tramwaju, nie oglądam jakichś tam podkastów w pracy, nie przeglądam giełdy lub innych wieści z sieci podczas wycieczki rowerowej czy nie śledzę seriali podczas snu.

Taki ze mnie dziadyga.

I dlatego fajnie byłoby włożyć taką dodatkową kartę na dane, sprzężoną z numerem w abonamencie M, do np autowego kombajnu nawimuzycznego.

A niech by Se ciągnął te niewykorzystane Gigaczki gdy jam tam jadę i korzystam.

CoNie?

Fakt. Mam Flipa więc przerzucę się na eSim w nim a fizyczną użyję tamdzież lub gdzieindzież.

 

Choć przyznam, wkurza mnie haracz za bądź co bądź własny abonament.

Co kto lubi?

 

Nie chcę przecież rozszerzenia usług, dodatkowego transferu czy zaproszenia na coroczny bal sylwestrowy dla vipów Orange przy obserwatorium na Śnieżce.

 

Chce po prostu korzystać z przyznanego mi i opłacanego przecież transferu danych - mnie, mojego, dla się.

1 taka transferówka powinna być jako prawo naturalne, przyznawana do numeru.

Chce Pani taką?

A po co mi ona?

Nieważne, ma pani już ją w komplecie jak miesiączkę przy dojrzewaniu.

 

 

 

______________________

*Post poddany edycji - moderator Wojciech.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Dodatkowa karta sim na dane do numeru tel.

@Dorsaj kiedyś faktycznie tak było, że domawiało się dodatkową fizyczną kartę SIM do abonamentu. Był to inny numer, ale można było korzystać z internetu współdzielonego.

Obecna oferta dodatkowej karty SIM:

https://www.orange.pl/lp/dodatkowe-sim

 

Aby skorzystać z limitu transmisji danych należy skorzystać z karty ExtraeSIM. Można dobrać maksymalnie 4 takie karty eSIM tylko do internetu. Koszt za każdą kartę to 9 zł miesięcznie.

https://www.orange.pl/omnibook/ekstra-karta-esim

 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 432
  • 3699
  • 19

Dodatkowa karta sim na dane do numeru tel.

@Dorsaj tu się nie zgodzę, że to haracz. Kupiłeś dana usługę która operator udostępnia Tobie na SIM czy esim. Jak chcesz korzystać z transferu na osobnej karcie to już tu padło jak to zrobić. Ale za to jest ekstra dopłata zgodna z cennikiem.