Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dodanie numeru do Orange LOVE

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 92
  • 0

Dodanie numeru do Orange LOVE

Mam takie pytanie, posiadam numer w NJU MOBILE na tę chwile który przeszedł z POSTPAID  na oferte PREPAID który  jest zarejestrowany na członka rodziny innego niż ja, chciał bym przenieść ten numer do oferty ORANGE aby dołączyć ten numer do mojego pakietu ORANGE LOVE. Czy jeżeli chce dodać dodatkowy numer do ORANGE LOVE to on musi być  również na mnie zarejestrowany , czy nie jest to konieczny warunek ? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18193
  • 51956
  • 699

Dodanie numeru do Orange LOVE

@david565 numer komórkowy w OL tylko jeden.

Dla kolejnego numeru jest Plan Mobilny, ale żeby podpiąć wszystko do jednego konta, musi być ten sam właściciel OL i przenoszonego numeru do Orange.

 

Nie wiem jak jest z cesja w NJU, ale jeśli się da, to można przepisać numer w NJU, albo przenieść do Orange na kartę i wtedy w salonie Orange można przepisać numer na nowego właściciela. Muszą się stawić z dowodami obecny właściciel i nowy. Po zmianie właściciela można od razu podpisać umowę na abonament i połączyć konta w celu uzyskania zniżek na nowy abonament.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Dodanie numeru do Orange LOVE

Obecnie w Orange Love może być tylko jedna komórka. Możesz przenieść numer na abonament w Orange - jeśli usługi będą na jednym rachunku - zyskasz spore zniżki.

Do tego jednak musi być ten sam właściciel + zgoda na rozliczenie usług na jednym rachunku.

Warto najlepiej dokonać przerejestrowania w nju.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18193
  • 51956
  • 699

Dodanie numeru do Orange LOVE

@david565 numer komórkowy w OL tylko jeden.

Dla kolejnego numeru jest Plan Mobilny, ale żeby podpiąć wszystko do jednego konta, musi być ten sam właściciel OL i przenoszonego numeru do Orange.

 

Nie wiem jak jest z cesja w NJU, ale jeśli się da, to można przepisać numer w NJU, albo przenieść do Orange na kartę i wtedy w salonie Orange można przepisać numer na nowego właściciela. Muszą się stawić z dowodami obecny właściciel i nowy. Po zmianie właściciela można od razu podpisać umowę na abonament i połączyć konta w celu uzyskania zniżek na nowy abonament.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 92
  • 0

Dodanie numeru do Orange LOVE

@ketrasaArtur , źle się wyraziłem, chodziło mi o dołączenie numeru w cenie 25 zł, bo tak mi powiedzieli właśnie o tym w salonie że tak można zrobić. Niestety salony wszystkie w mojej  miejscowości sa zamkniete do najblizszego mam około 30 KM, Więc chyba jeżeli czas mi pozwoli to na poniedziałek zostawie sprawę przenosin itp.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Dodanie numeru do Orange LOVE

Obecnie przerejestrowanie nju na kartę jest możliwe w salonie. Ew. spróbuj może zadzwonić na infolinię nju - może jest jakaś inna procedura związana z zamknięciem salonów.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 92
  • 0

Dodanie numeru do Orange LOVE

@Piotrekk85  no właśnie dzwoniłem do nich i się dowiedziałem że cesja jest tylko i wyłączeni możliwa w salonie ORANGE, że musza być przy tym dwie osoby. Więc będe niestety zmuszony do pojechania do salony w poniedziałek skoro tak 🙂