Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dlaczego nie Google


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Dlaczego nie Google

Dlaczego na liście portali zwolnionych z naliczania transferu w ramach akcji Edy Pass, nie znalazła się usługa Google Classroom ?, wiele szkół korzysta z tego rozwiązania podobnie jak z Google Meet do realizacji lekcji zdalnych Kiedy to się zmieni i brakujące serwisy zostaną dodane do listy ?

 

_________________

* Przeniesione z działu Internet domowy – moderator Kinga

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dlaczego nie Google

To pytanie do polskiego rządu. Podobnie MS Teams nie jest ujęty.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Dlaczego nie Google

Też tak czułem, no nic tylko zapakować w kopertę fakturę za dodatkowe GB i wysłać do pinokia w okularkach


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Dlaczego nie Google

@emperedorrex jak zwykle sa rowni i rowniejsi. To co komus u gory spasowalo to jest, a to co jest uzyteczne dla innych (Ciebie) nie jest objete passem. Nielogiczna polityka


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dlaczego nie Google

Moim zdaniem rządowa argumentacja jest jasna. Wspiera się tym polskich dostawców (choć nie zawsze 100% polskich).
Ani Google, ani MS wiele podatków w Polsce nie płacą. Poza tym Google Classroom jest powiązane z innymi usługami G Workspace (odpowiednio Teams z pakietem Office). Odseparowanie nie jest technicznie możliwe.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Dlaczego nie Google

Problem w tym ze ja ani żaden z rodziców nie ma na to wpływu, szkoła tak zadecydowała i koniec....

 

A prawdę mrowiąc to jestem z Classroom zadowolony bo porostu działa bez awaryjnie, podobnie Meet

Czego nie można powiedzieć o polskich odpowiednikach o ile takie istnieją