Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy technicy istnieją?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 50
  • 0

Czy technicy istnieją?

Ten czas na naprawę i odpowiedź znamy dzięki pani z obsługi klienta z salonu i ona o tym wspomniała podczas rozmowy telefonicznej z technikami i wtedy też zamknęli zgłoszenie, centralnie w czasie tej rozmowy i ona jest nam świadkiem w tym i SMS oraz rozmowy które są nagrywane także. Nawet go skonfrontowaliśmy że je zamknął a on grał głupiego że nie


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Czy technicy istnieją?

@Joabro , zabawę w kotka i myszkę oficjalnymi kanałami wsparcia z udokumentowanym potwierdzeniem łatwiej załatwić niekiedy, aniżeli przez infolinię, czy czat. Proponuję dodatkowo spróbować przez aplikację FunBox, co ona Ci pokaże na temat usterki. To nie kosztuje wysiłku i nerwów. Konto MO lub aplikacja MO to alternatywne kanały sprawdzania i adres w Skierniewicach, jakby co.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 50
  • 0

Czy technicy istnieją?

W aplikacji MO sprawdzamy statusy zgłoszenia i technicy są prawdziwymi magikami niekiedy technik w drodze, dotrze, "naprawi" i przeniesie do innego działu w 3sek 

IMG_20221212_171150.jpg

Myślimy o Skierniewicach, miła pani z czatu też nam to poleciła 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Czy technicy istnieją?

@Joabro , jak mi zrywało 20Mb/s z umowy, to technik przy mnie "załatwił" od ręki zmianę na 10Mb/s, a po kilku dniach dostałem w tej sprawie pismo na papierze i że to ja prosiłem o zmianę😀 Niech tak będzie, bo mam spokój😀


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 50
  • 0

Czy technicy istnieją?

Nam pani z czatu dała kody i dostępy do Orange tv go na wzgląd, że dziecko naprawdę płacze już bo zamknięta osoba na 2tyg bez tv i internetu jeszcze niepełnosprawna nie ma za dużo opcji co robić. Tyle tylko że w Orange tv go większość kanałów nie działa jeśli nie masz internetu od Orange po kablu... A po kablu nam nie działa, jedynie hotspot z telefonu na który już mamy prawie 120gb dodanych po każdym przesuwaniu terminów naprawy ... I ten sposób ani meczów polski nie obejrzeliśmy, ani ona wciąż nie ma dostępu do seriali chyba że wykupimy player aby miała TVN i jej programy


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Czy technicy istnieją?

@Joabro , chociaż w ramach abonamentu rtv masz możliwość oglądać na VOD TVP meczy? Widzę, że retransmisje są po zalogowaniu. A jak masz mało GB, to jest na forum temat z podarowaniem GB, które ratują niejednego forumowicza. W innych kwestiach jesteśmy też klientami Orange i musiałby jakiś Mikołaj poratować, ale nie zgłębiam tematu.😊


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 50
  • 0

Czy technicy istnieją?

Tak, jest ale tą Orange tv go dostaliśmy kody w tym tyg, a mecze grali 2tyg temu. Telefon na który nam już tyle GB doładowali jest tylko 1osoby z rodziny i nie zawsze jest ona w domu aby robić hotspot i móc włączyć film nawet na netflixie czy czymś 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Czy technicy istnieją?

@Joabro , trudno wymawia się, że trzeba być dobrej myśli, gdy wiatr wieje w oczy. Może magiczny duszek przed świętami rozwiąże Wasze problemy?😊


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Czy technicy istnieją?

@Joabro Skoro to trwa, to prawdopodobnie nie jest to kwestia uszkodzenia w instalacji. Sprawy uszkodzeń kabli podziemnych mogą trwać...Szkoda tylko, że nie ma informacji: użytkowniku, mamy uszkodzone kable podziemne-czas realizacji naprawy to....


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 50
  • 0

Czy technicy istnieją?

Chyba forum pomogło bo dziś technicy przyszli nawet bez zapowiedzi i wszystko działa 😍💗💗