Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy ktoś z forumowiczów otrzymał kiedykolwiek fakturę od orange na kwotę 114 551,07 zł ?? Pomóżcie

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 12
  • 0

Czy ktoś z forumowiczów otrzymał kiedykolwiek fakturę od orange na kwotę 114 551,07 zł ?? Pomóżcie

Witam, proszę o poradę. Dnia 02.03.2018 przedłużałem umowę na trzy numery, oferta dla mnie była bardzo korzystna ponieważ za trzy numery miałem płacić miesięcznie kwotę 59,95 zł. Jednak kwota na fakturze którą otrzymałem 26.03.2018 mnie przeraziła, do 09.04.2018 mam zapłacić 114 551,07 zł. Po wizycie w salonie Orange, powiedziano mi że jeden z trzech moich numerów nie został zawarty uwzględniony w umowie, i w dniach od 02.03.2018 do 26.03.2018 naliczyła się to ogromna suma. Na drugi dzień otrzymałem odpowiedź na sporządzoną w salonie reklamację, oczywiście ja rozpatrzyli pozytywnie i miała być korekta do faktury. Jednak mamy dziś 07.04.2018 i nadal brak korekty, na infolinii od blisko 2 tygodni w kółko powtarzają że sprawą zajmuje się osobiście kierownik i trzeba czekać na wiadomość. Czy ktoś z forumowiczów miał podobny przypadek i jak sobie z tym poradził ? Może postraszyć urzędem spraw konsumenta ?! lub inna instytucją ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Czy ktoś z forumowiczów otrzymał kiedykolwiek fakturę od orange na kwotę 114 551,07 zł ?? Pomóżcie

Tu jest problem kwoty, dosyć wysokiej. Standardowo doradcy czy nawet kierownicy nie mają uprawnień by akceptować korekty na ponad 100 tysięcy. Podejrzewam, że to krąży służbową ścieżką do jakiegoś wysokiego stopnia dyrektora lub jest u Pani Wiceprezes, ew. leży to gdzieś w finansowym bo uzyskanie zwrotu vatu nie jest takie proste jak kiedyś. Sugerowałbym poszukać pomocy przez Rzecznika Orange na Twitterze https://twitter.com/rzecznikorange lub mail wojciech.jabczynski@orange.com lub napisz maila do biura prasowego biuro.prasowe@orange.com

Bo niestety pewien "beton" w Orange ciężko przebić.

Co do rezygnacji z umowy: opisane sytuacje nie uprawniają Cię to rozwiązania umowy bez kary. Takie sytuacje są ściśle określone w umowie i regulaminie. Trzeba to reklamować. Ew. możesz w reklamacji złożyć reklamacji takie oczekiwanie ale to jest ryzykowne. Po nawet jeśli nawet będzie zgoda, to wypowiedzenie umowy oznacza utratę numeru. Więc może lepiej formułować oczekiwanie aby numer był zmigrowany do oferty na kartę bez kary (co w Orange jest trudniejsze do uzyskania), wtedy z numerem można robić co się chce. Ew. jeśli przez sytuację ponosisz jakieś wymierne straty, to możesz zwrócić się o ich zwrot. Ale to musi być dosyć wymierne i powiązane z powstałą sytuacją.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

40 ODPOW. 40

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 443
  • 1129
  • 13

Czy ktoś z forumowiczów otrzymał kiedykolwiek fakturę od orange na kwotę 114 551,07 zł ?? Pomóżcie

Ponad 100 tysięcy za trzy tygodnie? Korzystałeś 24 na dobę z Internetu na Wyspie Wielkanocnej czy dzwoniłeś na Księżyc?

 

Przecież widać, że to jakaś idiotyczna pomyłka…

Anonim

Nie dotyczy

Czy ktoś z forumowiczów otrzymał kiedykolwiek fakturę od orange na kwotę 114 551,07 zł ?? Pomóżcie

@grzesiekwwa1Tak były tu różne kwoty ale taka jak u ciebie.Emotikon: Zaskoczony to jeszcze nie.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 12
  • 0

Czy ktoś z forumowiczów otrzymał kiedykolwiek fakturę od orange na kwotę 114 551,07 zł ?? Pomóżcie

W salonie Orange powiedzieli że mieli panią reklamującą zawyżoną fakturę ale na kwotę 27 tyś.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Czy ktoś z forumowiczów otrzymał kiedykolwiek fakturę od orange na kwotę 114 551,07 zł ?? Pomóżcie

Hej @grzesiekwwa1 🙂

 

Jeżeli otrzymałeś odpowiedź o pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji to czekaj cierpliwie na wiadomość o zamknięciu zgłoszenia. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 12
  • 0

Czy ktoś z forumowiczów otrzymał kiedykolwiek fakturę od orange na kwotę 114 551,07 zł ?? Pomóżcie

normalnie użytkowałem, jak chyba każdy z nas. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 12
  • 0

Czy ktoś z forumowiczów otrzymał kiedykolwiek fakturę od orange na kwotę 114 551,07 zł ?? Pomóżcie

Tak, tylko trochę się denerwuję bo czas opłacenia faktury mam do poniedziałku (09.04.2018)

Anonim

Nie dotyczy

Czy ktoś z forumowiczów otrzymał kiedykolwiek fakturę od orange na kwotę 114 551,07 zł ?? Pomóżcie

@grzesiekwwa1A jaka to oferta/promocja ? I za co Ci naliczyło taka kwotę ? 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 12
  • 0

Czy ktoś z forumowiczów otrzymał kiedykolwiek fakturę od orange na kwotę 114 551,07 zł ?? Pomóżcie

powinno być:

- taryfa -plan komórkowy 

-umowa na 24 m/c

- trzy numery

- rozmowy bez limitu do wszystkich sieci i na stacjonarne

- sms do wszystkich bez limitu

- 10 gb miesięcznie na każdy z numeru

- i co najważniejsze kwota miesięczna 59,95 zł (przez cały okres umowy)


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 12
  • 0

Czy ktoś z forumowiczów otrzymał kiedykolwiek fakturę od orange na kwotę 114 551,07 zł ?? Pomóżcie

Oferta Smart Plan LTE Wspólny