Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy ktoś wyłudza dane ?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Czy ktoś wyłudza dane ?

Szkoda też że sam nie poinformował o zmianie DO (raczej wymagają tego instytucje mające dostęp do takich danych), poza tym bardzo dziwi mnie ta weryfikacja klienta poprzez pytania o nr dowodu i peselu, osobiście nie spotkałem się nigdy z taką formą, są inne pytania (mniej wrażliwe) za pomocą których to można zidentyfikować klienta.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 0

Czy ktoś wyłudza dane ?

Sprawdziłem numer dowodu na stronie. Niestety nie zostały zmienione. Czyli podałem wrażliwe dane osobie podszywającego się pod Orange ?? Wykupiłem usługę chroń pesel 😕


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 0

Czy ktoś wyłudza dane ?

Minęło dwa miesiące a Orange dalej nie potrafi lub nie chce wyjaśnić sprawy. Reklamacja zarejestrowana, ponoć osoba do reklamacji przypisana i nic. Termin odpowiedzi na reklamacje minął miesiąc temu. Jak dzwonię na infolinię to są zdziwieni że tak długo czekam wystawiają monity wysyłają wiadomości do menadżera osoby przypisanej do reklamacji i nic. Taki kołowrotek. Co mi pozostaje ? Rzecznik Praw Konsumenta ?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12999
  • 53391
  • 620

Czy ktoś wyłudza dane ?

@Piotr_39Spróbuj zasięgnąć informacji na stronie https://www.orange.pl/view/mojedane .W zakładce "Powołanie Inspektora ochrony Danych" jest opisana zasada działania firmy w temacie RODO i nawet podany kontakt mailowy do inspektora...Myślę, że to powinno sprawę ruszyć. Informuj o ustaleniach