Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia?

Też jestem w tej pułapce, ponieważ nikt mnie nie poinformował o warunkach zerwania takiej umowy.

 

___________

* Wpis wydzielony jako nowy temat z Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia???? - moderator Bartłomiej

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia?

@Wkhana55 na umowie jest informacja co wchodzi w jej skład jaki jest też okres obowiązywania. Dotyczy on wszystkich składkowych pakietu. A pytałeś przy zawieraniu umowy o taką opcję?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia?

Na podstawie prawa cywilnego,każda umowa cywilna może zostać rozwiązana z zachowaniem okresu wypowiedzenia,a kary za rabaty dotyczą tylko sprzętu dobranego w pakiecie i do wysokości niespłaconej kwoty.

Ja mam inny problem.Mam wyjęta kartę SIM ,a dzwonię z tej karty na swój drugi numer i nabijam sobie kasę .


@Anonimnapisał(-a)

@Wkhana55 na umowie jest informacja co wchodzi w jej skład jaki jest też okres obowiązywania. Dotyczy on wszystkich składkowych pakietu. A pytałeś przy zawieraniu umowy o taką opcję?


Screenshot_20221202-234326.png

 

Anonim

Nie dotyczy

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia?

@Wkhana55 każda umowę można rozwiązać w dowolnym momencie jej trafia ale w okresie podstawowym jest naliczana kara umowa.

 

Nie bardzo rozumiem masz wyjęta kartę i z niej dzwonisz?

 

I nabija Tobie za zwykle głosowe krajowe połączenie?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5376
  • 21546
  • 173

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia?


@Wkhana55napisał(-a)

...

a kary za rabaty dotyczą tylko sprzętu dobranego w pakiecie i do wysokości niespłaconej kwoty.

...

Ciekawe rzeczy piszesz. Kary umowne za rozwiązanie umowy na świadczenie usług telekomunikacyjnych (nie mylić z zakupami na raty) przed terminem są najczęściej zbliżone do wartości umowy. Twierdzisz, że te zapisy są nielegalne? Nie jestem prawnikiem, możesz wskazać konkretny przepis prawa z którym te umowy są, według Ciebie, sprzeczne?

 

Co do meritum: nie da się "dzwonić z kart SIM" jeśli nie jest ona do czegoś fizycznie włożona. Czy możesz doprecyzować z czym właściwie masz problem? Rozumiem że czujesz się złapany w pułapkę więc współczuję i chciałbym jakoś Ci pomóc.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia?

Proponuję napisać o co w ogóle chodzi. Bez tego nikt Ci nic nie doradzi. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11378
  • 51

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia?


@Wkhana55napisał(-a)

Na podstawie prawa cywilnego,każda umowa cywilna może zostać rozwiązana z zachowaniem okresu wypowiedzenia,a kary za rabaty dotyczą tylko sprzętu dobranego w pakiecie i do wysokości niespłaconej kwoty.

Ja mam inny problem.Mam wyjęta kartę SIM ,a dzwonię z tej karty na swój drugi numer i nabijam sobie kasę .


@Anonimnapisał(-a)

@Wkhana55 na umowie jest informacja co wchodzi w jej skład jaki jest też okres obowiązywania. Dotyczy on wszystkich składkowych pakietu. A pytałeś przy zawieraniu umowy o taką opcję?


Screenshot_20221202-234326.png

 


To zgłoszenie zrobić, jeśli coś nie tak.

My tu nie mamy wglądu w twoje konto Mój Orange, więc z tak zdawkowych informacji, nie pomożemy, jesteśmy takimi samymi użytkownikami jak ty, więc podaj więcej danych, albo skorzystaj z czat Orange czy telefonu do BOK Orange, co do umów, to jeśli uważasz że coś jest nie tak, to jest rzecznik praw konsumenta, on ci pomoże.