Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czuje sie oszukana..


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Czuje sie oszukana..

► W temacie doprecyzowano etykiety - Moderator Wiktor ◄

 

Mam w abonamencie kilka telefonow i Internet stacjonarny. 2 telefony sa stale za granica i jestem swiadoma kosztow za polaczenia i wszystko. Problem pojawil sie gdy faktura za jeden miesiac przyszla prawie 500zl... okazalo sie ze w rejestrze na mój orange znajduja sie numery ktore nie byly wybierane ani odbierane.. roznia sie one tylko końcówkami. Specjalnie jeden z telefonow byl zostawiony na caly dzien nieruszany. A numery dalej sie pojawialy i naliczne byly za nie oplaty. Na wydruku wg nie ma wpisamego zadnego numeru!! Tylko dlugosc polaczenia i koszt. Mimo zgloszenia reklamacji orange rozpatrzyl ja negatywnie twierdząc ze polaczenia.byly wykonywane. Mial ktos podobna sytuacje? Orange nie traktuje swoich klientow powaznie.. zaluje przedluzenia umowy.

18 ODPOW. 18

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Czuje sie oszukana..

Cześć,

Na wykazie połączeń, połączenia przychodzące za granicą mogą być pokazywane od numerów, które nie znasz, gdyż Prawo telekomunikacyjne nie daje nam możliwości udostępniania informacji o połączeniach przychodzących. W takiej sytuacji, przedstawiany jest numer centrali telefonicznej.

Wykaz połączeń, możesz sprawdzić w Mój Orange, po zalogowaniu. Jeśli nie zgadzasz się z decyzją reklamacyjną, możesz złożyć odwołanie od decyzji np. na czacie orange, w dni robocze od 7 do 21:30. Sytuacja zostanie wtedy zweryfikowana ponownie.
Na Nasz Orange, nie będziemy mieli wglądu do Twojego konta, więc ciężko będzie nam się odnieść do Twojej sytuacji.

Mam nadzieję, że jak najszybciej uda Ci się wyjaśnić tę sprawę 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czuje sie oszukana..

Niekiedy na mój Orange widać datę zassania połączeń do systemu bilingowego a nie ich faktyczne wykonanie. Sugerowałbym spojrzeć na rachunek szczegółowy w pdf dołączany do faktury. Tam są już prawidłowe czasu co do połączeń.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Czuje sie oszukana..

Orange twierdzi ze sa to numery odebrane i ze zarejestrowali je prawidłowo. A te ktore sie wyświetlają to numery centrali z ktorych przyszlo polaczenie. Czyli mam rozumiec ze to zagraniczny operator nabija mi na rachunek niewykonywane polaczenia? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czuje sie oszukana..

Takie sytuacje zdarzają się bardzo rzadko. Można spróbować złożyć odwołanie lub zwrócić się o pomoc do UKE.

Ale sprawdził bym jeszcze ten dzień na pdf faktury a nie tylko na mój Orange.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Czuje sie oszukana..

Caly wykaz polaczenie byl dołączony do reklamacji. Wszystkie pozostale numery ktore faktycznie byly wykonane sa ok. Jest zapis kraju, operatora, numeru, czasu i kosztu. A przy pozostalych tylko zapis ,,Niemcy kom", czas i koszt. Czy moze to byc wina zagranicznego operatora?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czuje sie oszukana..

To naprawdę są wyjątkowe sytuacje ale czasem się zdarzają.

A jeszcze dopytam: nie miałaś za granicą włączonych jakiś przekierowań?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Czuje sie oszukana..

Powiem szczerze nie mam pojecia.. Mozna to jakos sprawdzic?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czuje sie oszukana..

Musisz pogrzebać w ustawieniach połączeń w telefonie.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Czuje sie oszukana..

Znalazlam i probujac wylaczyc dostaje informacje ,,Twoj operator nie umozliwia wylaczenia przekazywania polaczen gdy..."