Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czasowe zawieszenie opłat za światłowód


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1281
  • 3076
  • 31

Czasowe zawieszenie opłat za światłowód


@Capitolnapisał(-a)

Może słabo to artykułowałem ale nie chcę z tej umowy rezygnować, bo po powrocie na pewno ten internet będzie mi nadal potrzebny. Zdaję sobie sprawę jaką umowę podpisałem i jakie grożą kary za jej zerwanie. Dlatego zapytałem czy jest jakiś inny sposób aby to obejść. Jak jeden z rozmówców wcześniej wspomniał, po odłączeniu nie ma gwarancji że uda się to na nowo podłączyć, a takiej sytuacji chciałbym jednak uniknąć.


dlaczego ma się nie udać? zasoby są przypisane pod konkretny adres. jeżeli brak miejsca na spliterze to się go wymienia.
z taka ofertą to orange nigdy nie wypełni sieci w 100% (pomijam jakieś przypadki sporadyczne)
jeżeli chodzi o zawieszenie usługi to nie jest to aż tak skomplikowane. POTSa nadal można zawiesić nawet na rok.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36829
  • 1370

Czasowe zawieszenie opłat za światłowód

POTSa można zawiesić bo to relikt zmierzchłych czasów. Było polecenie partyjne i takie coś powstało jak łącza czasowe.

Nie wiem czy teraz taka opcja biznesowo będzie realizowana. Wątpię jak niektóre osoby wcześniej. Prędzej usługi przejdą w umowy na czas nieokreślony (nie wiem czy w Orange nadal są) albo rozliczanie na zasadzie prepaidowej (Orange się broni, ale niebawem może UE to narzuci).

Na dziś na szybko zmniejszyć opłat się nie da.