Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Co zrobić w sytuacji wyższej faktury o podejrzane transakcje?

ROZWIĄZANE

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 140
  • 644
  • 15

Co zrobić w sytuacji wyższej faktury o podejrzane transakcje?

A jaka to trudność przełożyć kartę z routera do telefonu? 🙂 przede wszystkim do płatności elektronicznej potrzebny jest numer telefonu. Zatem jak dla mnie albo to współużytkownik konta mój orange z podglądem na listę numerów, albo ktoś z dostępem do faktury, albo z fizycznym dostępem do simki. Tak jak wspomniał @Piotrekk85  serwis sugeruje gracza.

Cóż.. jak wiele lat temu byłem dzieciakiem, to też szedłem w zaparte że nie dzwoniłem na teleaudio 0700 🤣😈


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 453
  • 3884
  • 20

Co zrobić w sytuacji wyższej faktury o podejrzane transakcje?

@marcin0216 przypomniałeś mi akcje. Jakoś początek lat 2000. Czasy internetu przez modem telefoniczny.  Do tej pory pamiętam ten dźwięk łączenia (mi się kojarzył z dźwiękiem urządzenia elektrycznego wrzuconego do wody). I tekst mamy Wyłącz internet bo muszę zadzwonić.

 

Przyszedł kiedyś rachunek jakieś 400zł . Rodzice udali się do biura TP. Tam na bilingu okazało się, że były połączenia na 0 700. Pamiętam był wtedy krzyżowy ogień pytań. Które z nas dzwoniło..Czy ja na wróżki. Albo czy mój brat (lat wtedy jakieś 12) na jakieś gorące linie. Dopiero potem rodzice dowiedzieli się, że właśnie był taki wirus który zamiast numeru 0202122 zamieniał na jakiś taki właśnie wysoko płatny. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1778
  • 8634
  • 65

Co zrobić w sytuacji wyższej faktury o podejrzane transakcje?

@Kimiriko Takie zdarzenia były bardzo częste. Nie ma się zresztą czemu dziwić skoro komputer był wpięty bezpośrednio do internetu a użytkownicy nie znali pojęcia firewall. Łapka w górę kto używał Kerio Personal Firewall.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 140
  • 644
  • 15

Co zrobić w sytuacji wyższej faktury o podejrzane transakcje?

@Kimirikoheh, Ty mi przypomniałaś z kolei wyczekiwanie na 18:00 kiedy to impuls trwał 6 minut a nie 3 😁


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 453
  • 3884
  • 20

Co zrobić w sytuacji wyższej faktury o podejrzane transakcje?

@marcin0216  pamiętam jak opowiadałam o tym młodszej koleżance. Dla niej to trochę kosmos. 

 

Albo w telefonii komórkowej. Mój pierwszy numer w Simplus. Jakoś koło 2002 roku.  Chciałam koleżance puścić strzała aby zapisał się jej mój numer. Akurat okazało się, że padł jej telefon (miała go w plecaku). A miała pocztę głosową. W tych czasach nie dość, że naliczanie minutowe. To różna stawka zależna od rodziny. Złapała mnie poczta. I  2 zł z małym hakiem poszło się kochać.

 

A dziś? Pakiety no limit. Dużo GB na komórce. 5G (chodź ja osobiście nie  widzę takiej potrzeby dla siebie. I światłowód 😅