Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 21, Pasjonat
  • 187
  • 164
  • 9

Co z samodzielną wymianą kart "do internetu" przy użyciu startera?

[ Edytowane ]

► Wątek został wyodrębniony z tematu Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera prepaid - Moderator Wiktor ◄

Internetowe też można, prawda?

W regulaminie nie widzę ograniczeń. 

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

Rozwiązanie:
Pracuję w Orange
  • 825
  • 1439
  • 155

[ Edytowane ]

yen2d napisał(-a):

jeśli skorzystasz z samodzielnej wymiany to i PIN-u się pozbędziesz Emotikon: Szczęśliwy

Muszę to zdementować. Wszystko zalezy od tego, jakiego startera użyjesz. Na większości starterów, jest założona blokada zdjęcia PIN-u.

Wyjątkiem są startery 3w1 (mini/micro/nano) - mają one oznaczenie MC z tyłu karty. One nie mają zablokowanego PIN-u, więc można go z pomocą telefonu wyłączyć.

W Orange zajmuje się ofertą na kartę. Potrzebujesz kontaktu z Obsługą? Wejdź na czata po zalogowaniu do Mój Orange, w dni robocze od 7 do 21:30.
Nie odpowiadam na wiadomości wysyłane na PW.

Wszystkie odpowiedzi:
Poziom 40, Guru *****
  • 25052
  • 13402
  • 1135

[ Edytowane ]

@Duke: jest w regulaminie mowa o ofertach "głosowych".

.
Poziom 21, Pasjonat
  • 187
  • 164
  • 9

[ Edytowane ]

Tak, tak. Po drugim (bardziej uważnym) przeczytaniu regulaminu też to zauważyłem. A już myślałem ze pozbędę się tego cholernego żądania PINu przy włączaniu iPada :-). 

Pracuję w Orange
  • 15
  • 15
  • 0

[ Edytowane ]

jeśli skorzystasz z samodzielnej wymiany to i PIN-u się pozbędziesz Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 825
  • 1439
  • 155

[ Edytowane ]

yen2d napisał(-a):

Muszę to zdementować. Wszystko zalezy od tego, jakiego startera użyjesz. Na większości starterów, jest założona blokada zdjęcia PIN-u.

Wyjątkiem są startery 3w1 (mini/micro/nano) - mają one oznaczenie MC z tyłu karty. One nie mają zablokowanego PIN-u, więc można go z pomocą telefonu wyłączyć.

W Orange zajmuje się ofertą na kartę. Potrzebujesz kontaktu z Obsługą? Wejdź na czata po zalogowaniu do Mój Orange, w dni robocze od 7 do 21:30.
Nie odpowiadam na wiadomości wysyłane na PW.
Zespół Nasz Orange
  • 2256
  • 3250
  • 117

Jeszcze dodam - à propos głównego wątku - że o ewentualnych zmianach będzie się można czegoś dowiedzieć z tego materiału Emotikon: Szczęśliwy

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |