Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Co trzeba zrobić, aby Orange wystawił korektę do dawno uznanej reklamacji????

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Co trzeba zrobić, aby Orange wystawił korektę do dawno uznanej reklamacji????

@-brtk-  system pewnie z 2000 lat, to zdarzają się błędy, trzeba ponawiać zgłoszenia, korekta w końcu będzie, ale obecnie rachunki płacić jakie wystawiają, nie pomniejszac 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Co trzeba zrobić, aby Orange wystawił korektę do dawno uznanej reklamacji????

@wojtek_s najlepiej, jak na infolinii uda się trafić na kompetentnego konsultanta, to korektą będzie od ręki. Jak miałem podobną sytuację, to fakturę zapłaciłem s całości bez pomniejszania kwoty z przyznanej reklamacji. Fakt, że później dzwoniłem na infolinię,aby korektę zrobili, ale dopiero po trzech miesiącach jeden z konsultantów zrobił od ręki. 


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Co trzeba zrobić, aby Orange wystawił korektę do dawno uznanej reklamacji????

@wojtek_sZa co była ta korekta?


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Co trzeba zrobić, aby Orange wystawił korektę do dawno uznanej reklamacji????

Pozostaje ponowne złożenie reklamacji z dokładnym opisem problemu.Warto też podać numer konta bankowego do zwrotu.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Co trzeba zrobić, aby Orange wystawił korektę do dawno uznanej reklamacji????

@Anonimbez przesady 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 0

Co trzeba zrobić, aby Orange wystawił korektę do dawno uznanej reklamacji????

Korekta z powodu takiego, że nie miałem świadczonej  usługi przez pół miesiąca. Zmieniałem miejsce zamieszkania - w poprzednim miałem światłowód, a w nowym nie ma takich możliwości - jest neostrada. Z rozmów z infolinią i doradcą u mnie w domu wynikało, że muszę kontynuowac dwuletnią umowę (byłem w połowie). W umówionym terminie przyjechał monter z nową umową na DWA lata, czego nie zaakceptowałem. Okazało się, że Orange nie godzi się na kontynuację umowy w nowym miejscu - tylko nowa umowa. Ja nie godziłem się na umowę na dwa lata. Dwa tygodnie trwało zanim pojawił się monter z nową umową na jeden rok. Reklamację uznali, ale korekty nadal nie ma. 

Najbardziej wkurza mnie to, że dzwonię po raz kolejny z reklamacją, a ta firma nalicza mi za to opłaty. Infolinia ORANGE to jedyny numer, jakiego nie obejmuje mój abonament w ORANGE. Dzwonię - jakaś panienka znika na 10 minut, bo niby coś sprawdza (złotówki lecą), potwierdza, że mam rację, obiecuje pomóc i nadal mam nie skorygowaną należność.
Jakoś wytrwam ten rok, ale to będzie ostatni.

 

____________

* Wpis poddany edycji - Wiktor

 

 

Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10832
  • 64

Co trzeba zrobić, aby Orange wystawił korektę do dawno uznanej reklamacji????

Udało się korektę uzyskać? Coś pomogło? Jeżeli tak, to śmiało oznacz którąś z odpowiedzi jako rozwiązanie.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 0

Co trzeba zrobić, aby Orange wystawił korektę do dawno uznanej reklamacji????

Jeszcze jeden czat (można sobie odpuścić, tam niczego nie rozwiązują) i kolejna (druga) wizyta w salonie. Po pierwszej obiecano mi korektę, której nie dostałem. Po drugiej reklamacji w salonie, dostałem maila potwierdzającego, że mi się korekta należy (a nawet, że zostanie mi odliczony koszt połączeń z infolinią) i obietnica, że zostanie ona rozliczona 6 lutego. I, o dziwo, dostałem tę korektę.

Czyli reasumując - trzy czaty, dwie rozmowy z infolinią i dwie wizyty w salonie i już po dwóch miesiącach dostałem korektę.