Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Co to za usługa?

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Co to za usługa?

@slav72 dokładnie. W teorii taka opłata jest tylko w cenniku internetu 4g ale jak widać na tym koncie dzieją się rzeczy które się fizlologom nie śniły. 

 

@slawmog jak zgłosisz do daj znać co wyszło z tej sprawy. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 82
  • 391
  • 1

Co to za usługa?

 Zgłosiłem to na czacie, i pan konsultant odpowiedział:

 

Dziękuję, że Pan to zgłosił, przekażę to do odpowiedniego działu i przejrzymy współrzędne do kogo to należ

 

 więc czekam na rozwiązanie.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 82
  • 391
  • 1

Co to za usługa?

 Tak na marginesie na moim koncie w MO dzieją się  trochę dziwne rzeczy. Mam pakiet Orange Love od połowy lipca, na moim koncie ostatnio pojawiła się pozycja opłata aktywacyjna 200zł, przedtem była chyba 49,99, pakiet Orange TV Go  4,98zł, przedtem 0zł. SMS od jakiegoś czasu mam płatne 20gr. przedtem 0zł. W umowie to wszystko jest w cenach promocyjnych, na czacie powiedziano mi, że ważne jest co będzie na fakturze, ale aż się boję co tam będzie. 😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Co to za usługa?

@slawmog systemy lubią "żyć własnym życiem", fakt ważne to co będzie na fakturze ale i na koncie powinien być porządek, coś mi się ostatnio wydaje że technicy słabo to ogarniają...

Anonim

Nie dotyczy

Co to za usługa?

@slawmog masz rację tam w cały świat pokazuje. Kiedyś była taka promka - 10 zł za pierwsze logowanie na MO i pokazywało mi się jeszcze kolejne 3 miesiące (tu bym się nie obraziła 😅).

 

Więc trzeba spokojnie do faktury czekać.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5467
  • 184

Co to za usługa?

Lepiej przejrzyj w MO jakie masz aktywne usługi, bo podejrzana sprawa.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 82
  • 391
  • 1

Co to za usługa?

@Arti_Kn_Pl  tak jak poprzednio pisałem mam pakiet Orange love i w umowie: Orange TV GO - darmowe, wszystkie SMSy/MMSy - darmowe, aktywacja 200, a w umowie 49,99+1, na czacie powiedziano, że na fakturze będą uwzględnione wszelkie rabaty, no to czekam na pierwszą fakturę.

 No i jeszcze 2miesiące 0 zł abonament.