Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Co bardziej sie oplaca ?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Co bardziej sie oplaca ?

Witam. Kończy mi się umowa Orange za pół roku dzwonią do mnie z infolinii w sprawie nowej umowy ale słyszałem że nie opłaca się przedłużać umowy przez infolinię tylko najlepiej poczekać do około trzech miesięcy pójść do salonu Orange i tam przedłużyć umowę. czy to prawda? Kto będzie w stanie dac mi lepsza oferte czy nie ma to zadnej różnicy?
6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Co bardziej sie oplaca ?


Jacus93 napisał(-a):
Witam. Kończy mi się umowa Orange za pół roku dzwonią do mnie z infolinii w sprawie nowej umowy ale słyszałem że nie opłaca się przedłużać umowy przez infolinię tylko najlepiej poczekać do około trzech miesięcy pójść do salonu Orange i tam przedłużyć umowę. czy to prawda? Kto będzie w stanie dac mi lepsza oferte czy nie ma to zadnej różnicy?

@Jacus93Padły już jakieś kwoty z ich strony ?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Co bardziej sie oplaca ?

Nic nie proponiwali jeszcze poniewaz nie mialem czasu z nimi rozmawiac. W poniedziałek sie odezwia
Anonim

Nie dotyczy

Co bardziej sie oplaca ?

@Jacus93 Dostaniesz to samo co na stronie www Orange


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Co bardziej sie oplaca ?

To zależy ile płacisz i jaki typ oferty masz (czy z ratą czy bez).
Anonim

Nie dotyczy

Co bardziej sie oplaca ?

Ogólnie warto poczekać jeszcze trochę i warto negocjować. Zawsze można powiedzieć że u konkurencji znalazło się dużo lepszą ofertę............czasem to pomaga 🙂 Tak jak pisze @Piotrekk85  dużo też zależy od tego jaką opcję abonamentu posiadasz. Na kwocie 30 zł raczej dużo się nie ugra, ale w wyższych opcjach można już coś "urwać" 🙂


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Co bardziej sie oplaca ?

Mam smart plan 2 teraz place 70 zl abobamentu , przez telefon Pani mówiła ze teraz bede płacił 55 zl za ten sam pakiet co mam teraz , tylko internetu wiecej o 2 gb ( mam 4 bede miec 6 )W takim razie powiedziałem ze chce placic maksymalnie 100 zl abonamentu. CO moge ugrać na tym , ogolnie internetu mi starczy to 6 rozmowy sms nielimitowane wiec tutaj wiecej sie nie da , zostaje telefon zaproponawali mi P9 albo S6? Który lepszy ? Albo inny który polecacie. Interesuje mnie w telefonie aparat i chyba zeby od czasu do czasu pograc sobie w cos czyli bez zacinania