Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Cesja


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Cesja

► W temacie doprecyzowano etykiety - Moderator Wiktor ◄

 

Witam, mam takie pytanie, chciałabym przepisać na siebie numer telefonu, za 20 dni kończy się umowa na moją babcię, jednak nie chce przedłużać umowy na abonament, tylko przejść na kartę. Potrzebne są mi wtedy dodatkowe zaświadczenia o zatrudnieniu ew. wyciągi z konta ?

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32332
  • 36278
  • 1366

Cesja

Nie da się zrobić tego jednocześnie. Można dokonać najpierw cesji a potem migracji do oferty na kartę lub najpierw Twoja babcia migruje na siebie do oferty na kartę a potem przerejestrowanie numeru.
W przypadku dokonania cesji w ramach abonament wymagany jest taki dokument. Przy przepisywaniu numeru w ofercie na kartę - nie. Jednak nie wiem czy macie blisko salon aby Twoja babcia mogła tam podejść lub podjechać osobiście?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Cesja

Tak mamy salon, największy problem jest odległość - ponad 300 km między nami, dlatego jadąc "do siebie" mam nadzieję że uda mi się to w miarę załatwić, ponieważ często takich okazji nie mam

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32332
  • 36278
  • 1366

Cesja

Tylko niestety jedną wizytą się tego nie załatwi. 😞

Najlepiej jakby Twoja babcia sama zleciła migrację do oferty na kartę w salonie, wtedy nie musi być okresu wypowiedzenia i z końcem okresu rozliczeniowego po końcu umowy numer będzie na kartę na Twoją babcię. A potem przerejestrowanie na Ciebie w ofercie na kartę.

Anonim

Nie dotyczy

Cesja