Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Cesja umów z firmy na osobę prywatną

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 0

Cesja umów z firmy na osobę prywatną

Pół roku temu przeniosłem numery z firmy na osobę prywatną. Przy próbie przedłużenia umów okazało się ze należy w trybie awaryjnym to zrobić w salonie. Mam umowy papierowe i co? Okazuje się ze nadal są na firmę i kolejne reklamacje i zapewnienia. Porażka!!! Może ktoś doradzi co robić bo chwilami mam ochotę wypowiedzieć wszytko wpiz…

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3044
  • 31

Cesja umów z firmy na osobę prywatną


@Grzegorz1111napisał(-a)

Umowa kończy się za miesiąc. Przy podpisaniu aneksu do umowy w planie komórkowym dla osoby indywidualnej zapewniano mnie ze zmiany wejdą w życie od najbliższego okresu rozliczeniowego tzn 10.03.2022 co się nie wydarzyło i nadal mam plan firmowy! Jutro jadę do salonu toczyć wojnę i wysyłam poczta kolejna reklamacje 


Na umowie powinna być data wejścia nowych warunków w życie. 

Wg mnie źle Cie zapewniono że wejdzie plan od najbliższego okresu rozliczeniowego.

Wejść powinno po zakończeniu umowy z tego co pamiętam zawsze tak było. 

Od najbliższego okresu rozli. wchodzi jak umowa byłaby na czasie nieokreślonym.

Najprościej na bok zadzwoń, po co biegać po salonach.

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Cesja umów z firmy na osobę prywatną

@Grzegorz1111 proponuję jeszcze raz złożyć wniosek o przepisanie na numeru na osobę prywatną  najlepiej w salonie firmowym.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3044
  • 31

Cesja umów z firmy na osobę prywatną

@Grzegorz1111  kiedy kończy się umowa?

Przepisanie z firmy na osobę indywidualna sie zrealizowało? Czy masz może myśli to że nadal masz plan komórkowy dla firm?

Nawet jeżeli cesja się zrealizowała tak to plan firmowy (abonament) nadal zostaje taki sam i dopiero na koniec umowy możesz w końcu zmienić abonament na klienta indywidualnego.

 

Anonim

Nie dotyczy

Cesja umów z firmy na osobę prywatną

Tak jak pisze Grzegorz. Nawet jak przepisaleś numeru i doszło to do skutku na Twoim koncie będą widnieć one np. w Planie Firmowym. Ale jak są w okresie utrzymania (4 miesiące do końca okresu podstawowego umowy) możesz przedłużyć w ofercie Plan komórkowy dla klienta indywidualnego 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 0

Cesja umów z firmy na osobę prywatną

Umowa kończy się za miesiąc. Przy podpisaniu aneksu do umowy w planie komórkowym dla osoby indywidualnej zapewniano mnie ze zmiany wejdą w życie od najbliższego okresu rozliczeniowego tzn 10.03.2022 co się nie wydarzyło i nadal mam plan firmowy! Jutro jadę do salonu toczyć wojnę i wysyłam poczta kolejna reklamacje 

Anonim

Nie dotyczy

Cesja umów z firmy na osobę prywatną

@Grzegorz1111  tak z innej strony...

Zakończ obecną umowę z końcem cyrografu i potem nową umowę podpisz już jako osoba prywatna, numery można zrzucić do prepaid na ten czas 😉

Gwarantuje to że nie będzie żadnych problemów.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 0

Cesja umów z firmy na osobę prywatną

Tylko ze już mam mało czasu tzn mniej niż miesiąc do końca umowy i chyba będą robić problem. Co do numeru to mam od ponad 10 lat i szkoda by było utracić. Ale dzięki za podpowiedz 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Cesja umów z firmy na osobę prywatną

@Grzegorz1111 jeżeli numer jest na Ciebie, już jako osoba prywatna, to możesz podpisać nową. Jeżeli nie chcesz podpisywać nowej, tylko numer przenieść do oferty na kartę, to obowiązuje Ciebie miesięczne wypowiedzenie, więc będzie trzeba zapłacić jeszcze jeden miesiąc.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 0

Cesja umów z firmy na osobę prywatną

Ok gdybym nie podpisał aneksu i nowej umowy na osobę prywatną i jutro się okaże czy te umowy są ważne czy nie. Na fakturze nie nam żadnych zmian a miały być także według mnie umowy są nieważne ale Orange pewnie ma inne zdanie na ten temat


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3044
  • 31

Cesja umów z firmy na osobę prywatną


@Grzegorz1111napisał(-a)

Umowa kończy się za miesiąc. Przy podpisaniu aneksu do umowy w planie komórkowym dla osoby indywidualnej zapewniano mnie ze zmiany wejdą w życie od najbliższego okresu rozliczeniowego tzn 10.03.2022 co się nie wydarzyło i nadal mam plan firmowy! Jutro jadę do salonu toczyć wojnę i wysyłam poczta kolejna reklamacje 


Na umowie powinna być data wejścia nowych warunków w życie. 

Wg mnie źle Cie zapewniono że wejdzie plan od najbliższego okresu rozliczeniowego.

Wejść powinno po zakończeniu umowy z tego co pamiętam zawsze tak było. 

Od najbliższego okresu rozli. wchodzi jak umowa byłaby na czasie nieokreślonym.

Najprościej na bok zadzwoń, po co biegać po salonach.