Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak niektórych telefonów w ofercie Smart Plan LTE Dodatkowy


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 2
  • 2

Brak niektórych telefonów w ofercie Smart Plan LTE Dodatkowy

Dzwoniłem dziś do Orange. Powiedzieli że iphonea SE nie ma w ofercoe Smart plan lte dodatkowy. Nie wiedzą czemu go tam nie ma skoro telefon jest generalnie dostępny we wszystkich pozostałych taryfach. I nic się jak zwykle nie dowiedziałem.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Brak niektórych telefonów w ofercie Smart Plan LTE Dodatkowy

Albo tak jak myślę nie jest dostępny w tym planie,albo jest jakiś błąd napisz zgłoszenie i dokładnie się temu przyjrzą. Dzwoniłeś na infolinie sklepu internetowego czy do BOK? Bo na infolinię sklepu jak by co myślę że wiedzieli by na ten temat więcej,jedynie że tam dzwoniłeś i też uzyskałeś taką informację jaką mówisz. 🙂

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 2
  • 2

Brak niektórych telefonów w ofercie Smart Plan LTE Dodatkowy

Dzwoniłem do BOK. Nic tam nie wiedzą na ten temat. Napisałem zgłoszenie i czekam na odpowiedź. Jest to dla mnie co najmniej dziwna sytuacja. W taryfie smart plan lte dodatkowy są wszystkie telefony, łącznie z najdroższymi iphonami i samsungami. Brak tylko iphonea SE. Podejrzewam tu raczej niedopatrzenie ze strony Orange. 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Brak niektórych telefonów w ofercie Smart Plan LTE Dodatkowy

Możliwe też że ktoś się pomylił tak jak mówisz,no ale żeby się tego dowiedzieć trzeba się trochę "pobawić" i napisać zgłoszenie lub dzwonić 🙂

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 2
  • 2

Brak niektórych telefonów w ofercie Smart Plan LTE Dodatkowy

Napisałem zgłoszenie. Pewnie otrzymam odpowiedź w stylu: " Nie ma tego telefonu w tej taryfie, jest dostępny w innych taryfach, zapraszamy". Zobaczymy.


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Brak niektórych telefonów w ofercie Smart Plan LTE Dodatkowy

Jeśli chodzi o iPhone SE to po prostu mamy go bardzo mało i dlatego te ograniczenia.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 2
  • 2

Brak niektórych telefonów w ofercie Smart Plan LTE Dodatkowy

A jaki problem go zamówić w większych ilościach? To nie jest towar deficytowy. Po początkowych opóźnieniach w dostawach ze strony apple teraz ten telefon jest wszędzie od ręki dostępny. Te problemu były jednak w kwietniu a nie teraz pół roku po premierze tego modelu. Apple wysyła od razu, markety mają go na stanie, inne sieci komórkowe też bez problemu. Problem tylko jest w Orange!  


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Brak niektórych telefonów w ofercie Smart Plan LTE Dodatkowy

Jeśli nie jest problemem zamówienie, to prawdopodobnie służby odpowiedzialne za planowanie ilości poszczególnych aparatów szacują je w oparciu o przewidywane zapotrzebowanie.

Anonim

Nie dotyczy

Brak niektórych telefonów w ofercie Smart Plan LTE Dodatkowy


Remi napisał(-a):
Jeśli chodzi o iPhone SE to po prostu mamy go bardzo mało i dlatego te ograniczenia.

Tak zawsze jest mało telefonów w Orange.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 2
  • 2

Brak niektórych telefonów w ofercie Smart Plan LTE Dodatkowy

Racja. W innych sieciach zawsze jest full wybór, zarówno w stosunku do modeli jak i wersji kolorystycznych. Braki występują rzadko. W Orange często są braki, moim zdaniem za często. Czasem jak nawet człowiek upatrzy sobie jakiś kolor i dany model to wchodzi na stronę i co widzi ..... jest tylko różowe złoto.