Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak Internetu


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Brak Internetu

Problem polega na tym że mam umowę (Abonament) od 31.12.2018 od godziny 12:00 numer został ten sam i nie mam internetu w ogóle w tel bo brałem z telefonem ten abonament i nie zależnie czy ta karta jest w tym kupionym telefonie czy w poprzednim to nie ma internetu a przed podpisaniem umowy internet działał normalnie było zgłaszane to i w ciągu 24h mieli dzwonić z serwisu lecz póki co cisza neta nie ma .

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak Internetu

Masz konto na mój Orange? Tam można sprawdzić status zgłoszenia.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Brak Internetu

mam konto tam wszystko jest aktywne jak dzwoniłem wczoraj na infolinie też tam sprawdzali i jest wszystko uruchomione dziś po północy działał internet przez 5 min nic nie przestawiałem nie ustawiałem zdążyłem pobrać skype ms i jakąś tam aplikacje po czym znów był brak internetu 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak Internetu

A jaki masz punkt dostępu skonfigurowany w telefonie?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Brak Internetu

Konfigurowałem tak jak kazali sms z konfiguracją też był , kartę przekładałem  do poprzedniego telefonu Huawei P8 (Aktualny telefon P20) i też nie było neta tam a działał normalnie zanim numer przeszedł na abonament bo to była zwykła startówka zwykłe doładowania bez zobowiązań czyli za doładowanie 30zł miałem darmowe 15 GB a tutaj po przejściu na abonament mam 20 GB które nie działają od samego początku no nie licząc tego że działał dziś po północy parę minut  a i był resetowany z 20 razy punkt dostępu to orange internet tak jak kazali tak ustawione .


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak Internetu

Ale może być tak, że w obu telefonach ładują Ci się punktu dostępu po ipv6. Niestety w Orange w "długie weekendy" skutkuje to tym, że działa tylko facebook i parę innych rzeczy. Dodaj nowy punkt dostępu wpisując jako apn internet i protokół apn ipv4. Dokładniejsze zdjęcia są poniżej.

 

Screenshot_20190101-180032.jpgScreenshot_20190101-180040.jpg

Wygwiazdkowane hasło to internet (z małych liter)


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Brak Internetu

Nadal nic 😞 dalej to samo a co do długich weekendów to zawsze działał internet wszystko działało jak należy póki nie przeniosłem numeru na abonament i tak resetowałem telefon