Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bezpieczny smarfton - dramat


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Bezpieczny smarfton - dramat

Serdecznie wszystkim ODRADZAM ubezpieczenia telefonu ubezpieczeniem z Warty w Orange - BEZPIECZNY SMARTFON... Przy rozmowie z konsultantem o ubezpieczeniu nie zostałam poinformowana nawet o wkładzie własnym poszkodowanego - 99zł, cała naprawa trwała ok. 3tygodnie (3 tygodnie bez telefonu - świetne załatwienie sprawy). Podliczając miesięczne opłaty oraz koszty wysyłek (50zl) i wkładu własnego i czasu oczekiwania to po prostu strata pieniędzy, na własną rękę można to zrobić szybciej i taniej. Do tego wynikły takie problemy jak brak informacji odnośnie adresu pod który miałam wysłać telefon, dzwoniąc do "opiekuna sprawy" zostałam niemiło poinformowana, iż serwis już się ze mną kontaktował i przekazał mi informacje odnośnie wysyłki co nie miało zupełnie miejsca, musiałam sama tam zadzwonić i powiedzieli, że nie przekazali takiej informacji. Po całej sytuacji oczywiście nie jest możliwe udostępnienie nagrania z rozmowy z konsultantem mimo, że pamiętam, że nie mówiła nic o wkładzie własnym, pytałam kilka razy czy opłata miesięczna to jedyne koszty i czy nie zapłacę nic więcej, a jednak... Nie polecam.

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Bezpieczny smarfton - dramat

Dla mnie wszystkie ubezpieczenia powinny być brane rozsądnie. Skomplikowane OWU dla elektroniki daje duże pole interpretacji. W razie problemów zawsze można napisać do Rzecznika Finansowego https://rf.gov.pl/