Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędne dane na umowie

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Błędne dane na umowie

Witam,

 

W ostatnim czasie chcę przenieść numer do orange.

Na stronie www wybrałem sobie telefon w raz z zegarkiem w pakiecie, wybrałem abonament oraz miałem dodatkowo voucher rabatujący umowę.

W środę wysłałem prośbę o przeniesienie, a w piątek dostałem informację, że sprzęt jest do odbioru w punkcie kurierskim.

Pojechałem w wyznaczone miejsce, pokazałem fakturę, a pracownik firmy powiedział, że nie może wydać przesyłki, ponieważ adres na  umowie jest inny . Rzeczywiście był. Dzwoniłem na infolinie czy można te dane zmienić później, niestety nie.

Umowa została anulowana, sprzęt odesłany.

W tej chwili chcę powtórzyć zamówienie, natomiast w sklepie sprzęt ten jest niedostępny.

Czy istnieje jakakolwiek możliwość, aby telefon i zegarek wrócił do mnie z przypisaną nową umową.

Jak mam odzyskać kod rabatujący?

 

Pozdrawiam

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Błędne dane na umowie

Reklamacyjnie możesz oczekiwać wszystko, tylko trzeba się liczyć, że reklamacja może nie być rozpatrzona pozytywnie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Błędne dane na umowie

Z jakiej promocji lub od kogo otrzymałeś voucher? masz jego regulamin? Bo zwykle takie kupony są jednorazowego użytku.

Powrotu do starej oferty niestety nie ma.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Błędne dane na umowie

Czyli telefonu już nie uzyskam.

Jest to voucher pracowniczy, miałem takie 3. Natomiast jeszcze wcześniej , wykorzystałem dwa, ale aktywacja nie przeszła ze względu na to że warunek przeniesienia dla drugiego numeru (120 dni)

nie został spełniony.

Jestem trochę zirytowany bo voucher obniżał mi abonament o 30 złotych.

Niestety nie mam regulaminu  i wątpię że jakikolwiek jest.

Dodatkowo interesuję mnie temat telefonu huwawei p30 plus smartwatch GT active.

W tej  chwili jest niedostępny, natomiast zastanawia mnie czy oferta zostanie przywrócona czy była to chwilowa promocja.

Sam p30 w tej chwili jest w cenie oferty wyżej


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Błędne dane na umowie

Co do voucheru - skontaktuj się z osoba co jest rozdaje, może jest kolejna akcja albo jeszcze zostały.

A co do cen i zestawów - to Orange takich planów nie udostępnia. Akurat ten zestaw był na rozpoczęcie sprzedaży.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Błędne dane na umowie

a czy istnieje możliwość reklamacyjne odzyskać te kody rabatowe?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Błędne dane na umowie

Reklamacyjnie możesz oczekiwać wszystko, tylko trzeba się liczyć, że reklamacja może nie być rozpatrzona pozytywnie.