Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Automatyczne przedłużenie umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Automatyczne przedłużenie umowy

Temat przeniesiony z działu "Szukam oferty" - moderator Wojciech.

 

Dzień dobry,

 

dnia 17 maja 2019 kończy mi się umowa na Neo do 80Mb+Telefon+New TV SAT. Z tego co przeczytałem w umowie, po tym czasie przedłuży się ona na okres 6 miesięcy, a opłaty abonamentowe będą takie jak w ostatnim miesiącu przed przedłużeniem. Przez ostanie 24 miesiące wynosiła ona około 140 zł, faktura za nowy miesiąc to 260 zł abonamentu i prawie 330 zł łącznie. Chciałbym zapytać czy tyle będzie teraz wynosić moja miesięczna faktura? I jeśli tak, to czy mogę jakąś rozwiązać/zerwać tę umowę bez ponoszenia kary w wysokości 6-krotności tej kwoty? Szczerze to nie wiem co zrobić, nie chciałbym płacić ponad dwukrotności faktury za te same usługi. Z góry dziękuję za pomoc.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Automatyczne przedłużenie umowy

Z tego wynika, że jest to cena za czas nieokreślony. Zgłoś reklamację na infolinię.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Automatyczne przedłużenie umowy

Powinno być tyle samo ile dotychczas płaciłeś. Pytanie czy wcześniej nie zrezygnowałeś z APU. Jeżeli nie to sprawdź za co jest przekroczenie bo może systemowo źle zostały rozliczone płatności albo na telefonie są jakieś przekroczenia.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Automatyczne przedłużenie umowy

Nie wiem jak mogłem zrezygnować, nie otrzymałem żadnego emalia, z nikim nie rozmawiałem. Jeżeli chodzi o telefon to jest on nieużywany, jest dla utrzymania łącza dla internetu. Wrzucam screen z Mój Orange jak wyglądają ostatnie faktury.
Screenshot_2019-05-09 Usługi stacjonarne.png

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Automatyczne przedłużenie umowy

Z tego wynika, że jest to cena za czas nieokreślony. Zgłoś reklamację na infolinię.


Zespół Nasz Orange
  • 2932
  • 10930
  • 64

Automatyczne przedłużenie umowy

Najlepiej pobrać sobie całą fakturę. W środku okaże się zapewne, że opłaty są za okres do końca okresu umowy, plus przedpłata za kolejny okres. Opłaty później zapewne będą te 140zł.