Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Anulowanie opłaty za usługę premium

ROZWIĄZANE

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Anulowanie opłaty za usługę premium

Post wydzielony z tematu "Opłata za połączenie z BOK" - Moderator Wojciech 

 

mam wysoki rachunek dziecko wchodziło mi na konto i kuiło sobie vipna movistrplanet i mam duży rachunek na numerze czy nie da tego anulowac juz bo niewiem jak dziecko odblokowalo możecie zablokowac na zawsze blokade  piemium i wsystkie wunkcie zebydziecko nie wchodzilo juz na to czekam na odp ozdrawiam pracówke orange sereznie :)!

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Anulowanie opłaty za usługę premium

Odnośnie do blokad, możesz wysłać zablokować je samodzielnie w Mój Orange lub poprzez kontakt z obsługą na czacie lub pod numerem 510 100 100.

 

Odnosnie do zwrotu opłat, reklamację powinieneś składać do podmiotu swiadczacego dana usługę premium lub elektroniczna. W wypadku tej drugiej, sms powinien zawierać informacje jak zlozyc reklamację.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Opłata za kontakt z BOK

Pisz na BOK http://orange.pl/kontakt i ukryj numer bo każdy go widzi.

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Anulowanie opłaty za usługę premium

Odnośnie do blokad, możesz wysłać zablokować je samodzielnie w Mój Orange lub poprzez kontakt z obsługą na czacie lub pod numerem 510 100 100.

 

Odnosnie do zwrotu opłat, reklamację powinieneś składać do podmiotu swiadczacego dana usługę premium lub elektroniczna. W wypadku tej drugiej, sms powinien zawierać informacje jak zlozyc reklamację.


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10917
  • 64

Anulowanie opłaty za usługę premium

@adrianytt112, udało się rozwiązać sprawę? Któraś z powyższych odpowiedzi pomogła i oznaczamy jako rozwiązanie?