Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Anulowane zamówienia z powodu niezgodności danych. Co teraz zrobić, aby otrzymać umowę?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

Anulowane zamówienia z powodu niezgodności danych. Co teraz zrobić, aby otrzymać umowę?

Mam problem złożyłam pierwsze zamówienie przez internet  na internet mobilny plus laptop 23.11.22 przesyłka została nadana lecz nie było mnie w domu tylko córka, zamówienie zostało zwrócone i anulowane. Złożyłam od tamtej pory 2 zamówienia które miały status logistyka wystartowana ale zamiast wysłane zostały anulowane. Kontaktowałam z BOK lecz mi nie pomogli jedynie proponowali złożyć zamówienie jeszcze raz, dzisiaj dostałam wiadomość że zostały anulowane z powodu niezgodności danych. Dane były i są takie same jak przy pierwszym zamówieniu nic nie zmieniałam. Jakieś pomysły jak to rozwiązać?

 

 

_________________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

5 ODPOW. 5

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2052
  • 11589
  • 52

Anulowane zamówienia z powodu niezgodności danych. Co teraz zrobić, aby otrzymać umowę?

@Gosia0201 to zweryfikować dane jeszcze raz i poprzez czat Orange niech konsultant dodatkowo sprawdzi.

Może za dużo razy zamówienia składasz i system je odrzuca.

Jest infolinia sprzedażowa, może z tego skorzystaj 😎

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53104
  • 616

Anulowane zamówienia z powodu niezgodności danych. Co teraz zrobić, aby otrzymać umowę?

@Gosia0201  ja bym sprawdził, czy stare zlecenie  jest zamknięte. Jakie dane były do starego i niech konsultant najpierw na czacie porówna te zamknięte ( jeśli jest) z tymi dwoma negatywnymi..

Anonim

Nie dotyczy

Anulowane zamówienia z powodu niezgodności danych. Co teraz zrobić, aby otrzymać umowę?

Dość dziwna sytuacja - anulowanie znów powodu niezgodności danych jak już logistyka ruszyła. To raczej wyrzuca przez zatwierdzeniem zamówienia. 

 

Nie piszesz jako jest układ z tą umową ale jeśli jest taka opcja to ewentualnie sugeruję zamówienie na inną osobę. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

Anulowane zamówienia z powodu niezgodności danych. Co teraz zrobić, aby otrzymać umowę?

Wczoraj dostałam wiadomość że mam się udać do salonu żeby zrealizować to zamówienie. Dane sprawdził konsultant i we wszystkich zamówieniach są identyczne, wszystkie zamówienia były zamknięte. Wieczorem złożyłam znów zamówienie i dzisiaj dostałam informację że paczka jest już skompletowana i została wysłana, chociaż jak wchodzę na numer listu przewozowego to jeszcze nie opuściła magazynu. Nie mam pojęcia co tam się zadziało


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53104
  • 616

Anulowane zamówienia z powodu niezgodności danych. Co teraz zrobić, aby otrzymać umowę?

@Gosia0201 czasem wejście na konto i głupie sprawdzenie/weryfikacja odwiesi to, co się zadziało złego. Informatycy nie na darmo zalecają restart 🙂 Prawdopodobnie jakiś zwis w systemie, lub wreszcie się zamknęło to, co było zawieszone. Grunt, że dało rade zamówić...