Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aktywacja usługi Blokada na usługi elektroniczne

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Aktywacja usługi Blokada na usługi elektroniczne

Kto mi dokładnie  powie, które, oprócz wymienionych, należą do tej kategorii usług?

2017-10-01 Blokada nue.png

Czy jest jakiś haczyk?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32692
  • 38252
  • 1382

Aktywacja usługi Blokada na usługi elektroniczne

Usługi elektroniczna to opcja płatności na różnych serwisach, gdzie opłata doliczana jest do rachunku (abonament, mix) lub pobierana ze środków na koncie główny (oferta na kartę).
Dostępne jest w wielu miejscach - w sklepach z aplikacjami (Google Play, Microsoft, Samsung - dla bo) albo też na chomiku i wielu innych.

Usług elektronicznych nie należy mylić z usługami premium (smsy premium, infolinie premium np. 0700, płatne extra transmisje z internetem np. strony dla dorosłych itp).

Inny jest mechanizm aktywacji i rozliczenia usług.

Jak masz konkretniejsze pytania, to prośba o sprecyzowanie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32692
  • 38252
  • 1382

Aktywacja usługi Blokada na usługi elektroniczne

Usługi elektroniczna to opcja płatności na różnych serwisach, gdzie opłata doliczana jest do rachunku (abonament, mix) lub pobierana ze środków na koncie główny (oferta na kartę).
Dostępne jest w wielu miejscach - w sklepach z aplikacjami (Google Play, Microsoft, Samsung - dla bo) albo też na chomiku i wielu innych.

Usług elektronicznych nie należy mylić z usługami premium (smsy premium, infolinie premium np. 0700, płatne extra transmisje z internetem np. strony dla dorosłych itp).

Inny jest mechanizm aktywacji i rozliczenia usług.

Jak masz konkretniejsze pytania, to prośba o sprecyzowanie.

Anonim

Nie dotyczy

Aktywacja usługi Blokada na usługi elektroniczne

@Piotrekk85, chociażby do tej usługi. Dwie kolejne opcje są płatne, ale tę opisywałem w problemie wcześniej. Czapka niewidka aktywowała, a ja nadal mam wąty.

Regulamin MB.PNG 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32692
  • 38252
  • 1382

Aktywacja usługi Blokada na usługi elektroniczne

Tutaj na zdjęciu jest błąd techniczny (pisaliśmy w innym w wątku).

Trzeba trochę oswoić się z terminologią "pomarańczową. Usługa Multibox jest oddzielną usługą. Ma swój odrębny regulamin. Nie podlega pod "usługi premium" ani pod "usługi elektroniczne" (powiązane z blokadami dostępnymi na mój Orange).
Anonim

Nie dotyczy

Aktywacja usługi Blokada na usługi elektroniczne

@Piotrekk85, dziękujęEmotikon: Bardzo szczęśliwy