Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aktywacja karty nano sim

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Aktywacja karty nano sim

Witam, parę dni temu związku z przedłużeniem umowy został mi dostarczony nowy telefon wraz z kartą nano sim. Telefon jest zarejestrowany na firmę. Pan, który dostarczał telefony oraz z którym była zawierana umowa miał tego samego dnia załatwić aktywowanie nowej karty. Niestety tak się nie stało. Dzisiaj po 16 karta miała zostać aktywowana, jednak nadal nie jest.
Moje pytanie brzmi ile czasu może trwać jeszcze aktywowanie karty i czy czasem nie byłoby lepiej iść do salonu i tam załatwić sprawę.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2030
  • 6289
  • 69

Aktywacja karty nano sim

Jak kiedyś przedłużałem umowę indywidualną i dostałem nową kartę sim to też czekałem i czekałem i czekałem. A potem zadzwoniłem na infolinię i po 5 minutach karta się uaktywniła. Jeśli się przedłuża to trzeba interweniować, to na infolinię najszybciej (o ile nie ma dłuugiej kolejki)

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

Aktywacja karty nano sim

@Senjougahara Możesz spróbować tego https://www.orange.pl/omnibook/karta-sim#---dla-klienta##jak-aktywowac-karte-sim-otrzymana-od-kurier...

 

[edit]: ► Poprawiono link - Moderator Wiktor ◄


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2030
  • 6289
  • 69

Aktywacja karty nano sim

Jak kiedyś przedłużałem umowę indywidualną i dostałem nową kartę sim to też czekałem i czekałem i czekałem. A potem zadzwoniłem na infolinię i po 5 minutach karta się uaktywniła. Jeśli się przedłuża to trzeba interweniować, to na infolinię najszybciej (o ile nie ma dłuugiej kolejki)


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10970
  • 150

Aktywacja karty nano sim

@Senjougahara

czy któraś z udzielonych tu podpowiedzi była przydatna? Jeśli tak - to zachęcam do jej oznaczenia. Szczegóły poniżej :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.