Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aktywacja karty nano SIM


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Aktywacja karty nano SIM

Czy ktoś wie jak długo trwa aktywacja karty nano SIM. Robiłem to samodzielnie przez SMS z nr PUK i nr telefonu. Minęło już dawno 24 godziny a stara karta nie jest wyłączona. W instrukcji jest mowa o max 24 godzinach oczekiwania.:(

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Aktywacja karty nano SIM

A dostałeś sms zwrotnego? Stara karta działa?

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Aktywacja karty nano SIM

Najszybciej i najlepiej by było gdybyś zadzwonił/a na infolinię - tak ja myślę.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Aktywacja karty nano SIM

Dostałem smsa po pierwszym etapie czyli, że mój PUK jest prawidłowy. Innego już nie dostałem. Powinno przyjść coś jeszcze? 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Aktywacja karty nano SIM

A stara karta działa nadal. Nowej to telefonu nie wkładałem jeszcze. 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Aktywacja karty nano SIM

Które SMSy dokładnie otrzymałeś?

SMS 1

PUK jest poprawny. Skopiuj swoje kontakty i dane ze starej karty, jesli chcesz je zachowac. Koszt wymiany 15zl minus cena zakupu nowej karty.

SMS 2 (po ok. minucie)

Jesli skopiowales dane to w odpowiedzi na tego SMS-a wyslij: numer karty SIM i kod PUK z kupionego startera. Jesli starter ma numeru telefonu mozesz go wpisac zamiast numeru karty SIM. Dane oddziel spacja np.: 510100100 12345678

SMS 3

Właśnie przyjelismy Twoje zlecenie wymiany karty SIM. Po aktywacji nowej, stara karta przestanie dzialac. Zazwyczaj dzieje się to od razu, maksymalnie do 24h.

SMS 4 - po kilku minutach od włożenia nowej karty SIM do telefonu

Dobra wiadomosc! Nowa karta SIM jest juz aktywna. Jesli chcesz, ustal kod PIN. Szczegoly jak to zrobic, znajdziesz na www.orange.pl. Pozdrawiamy, Orange


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Aktywacja karty nano SIM

Dokładnie otrzymałem tylko SMS 1. Innego nie dostslem. Po kilku minutach od otrzymania wysłałem SMS z nr telefonu + PUK na nr 80511


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Aktywacja karty nano SIM

Spróbuj jeszcze raz wysłać PUK starej karty. Jak nie przyjdzie 2 SMS, to możesz jeszcze spróbować wymiany przez Mój Orange. Jak to nie zadziała pozostaje kontakt z BOK.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Aktywacja karty nano SIM

Wiec wysłałem jeszcze raz i dostałem powiadomienie że „mam otwarte zlecenie wymiany karty SIM i mogę je dokończyć wysyłając nowy nr i puk karty SIM pod nr 80511” 

Przed chwilą wysłałem kolejny raz nr i puk nowej karty i na razie jest cisza. 

Edit. : w mój Orange nie mam w zakładce „umowy(...)” opcji aktywacji karty. Natomiast w zakładce „zgłoszenia” mam otwarte zgłoszenie wymiany karty SIM. 

Edit 2: dopatrzyłem się przy statusie operacji oznaczenia „błąd”. Ponawianie prób aktywacji SMS —em nic nie daje.

Kontakt telefoniczny z konsultantem BOK jest niemożliwy, czat na Mój Orange nie działa... 

Nie wiem co jeszcze mogę z tym zrobić:(