Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Abonament rabat

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 37
  • 0

Abonament rabat

Wczoraj w salonie podpisałam umowę na mobilny internet i poprosiłam o wyjaśnienie na podstawie jakiego punktu regulaminu mam mieć rabat. I okazało się, że nie ma takiego punktu, a rabat dostanę jak będę miała LOVE. Nauczka, że trzeba wszystko dokładnie czytać łącznie z regulaminami rabatów bo konsultanci w salonach i na infoliniach nie zawsze są dobrze zorientowani. A szok dopiero na fakturze bedzie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Abonament rabat

Love można mieć z internetem mobilnym (to jest zapisane w regulaminie).

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Abonament rabat


AniaL napisał(-a):

Wczoraj w salonie podpisałam umowę na mobilny internet i poprosiłam o wyjaśnienie na podstawie jakiego punktu regulaminu mam mieć rabat. I okazało się, że nie ma takiego punktu, a rabat dostanę jak będę miała LOVE. Nauczka, że trzeba wszystko dokładnie czytać łącznie z regulaminami rabatów bo konsultanci w salonach i na infoliniach nie zawsze są dobrze zorientowani. A szok dopiero na fakturze bedzie.


to zależy o jaki rabat chodzi, 5 zł za efakturę 5 zł za zgodę mrketingową 20 zł za posiadanie telefonu stacjonarnego lub Orange Love


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 37
  • 0

Abonament rabat

No właśnie ja nie mam LOVE. I mówiono o tym 20 zł, nie za fakturę ani zgodę. Mam tylko 3 standardowe i dokupowałam mobilny i wyszło, że konsultanci nie znają regulaminów. Ehh

Anonim

Nie dotyczy

Abonament rabat


AniaL napisał(-a):

No właśnie ja nie mam LOVE. I mówiono o tym 20 zł, nie za fakturę ani zgodę. Mam tylko 3 standardowe i dokupowałam mobilny i wyszło, że konsultanci nie znają regulaminów. Ehh


@AniaL, żeby skutecznie pomóc Ci, musisz sama wskazać, jakim  kliknij > regulaminem się kierujesz i te trzy komórki w jakich, konkretnych planach masz. Bo w tym gąszczu i ciągłych zmianach w Orange, trudno strzelać na oślep. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 37
  • 0

Abonament rabat

Piszę o regulaminie "łączenie usług". I tak jak pisałam, mam 3 plany komórkowe standardowe. Brakowało mi trochę internetu i tutaj wyszła niekompetencja niektórych doradców. Namawiali mnie na plan optymalny kusząc rabatem 20 zł, którego jednak nie mogę dostać wg regulaminu o łączeniu usług ponieważ nie mam żadnej usługi w ramach LOVE. Ja to doczytałam a oni nie. Poprosiłam o wyjaśnienie na podstawie którego punktu regulaminu opowiadają mi o tym rabacie i dopiero po konsultacjach z kimś wyżej stwierdzili, że jednak pomyliło im się. Tylko jakbym nie była dociekliwa to ja bym musiała ten wyższy abonament płacić, a nie konsultant, który "się pomylił".

Anonim

Nie dotyczy

Abonament rabat

@AniaL, z tego co zapamiętałem, dwie dychy będą od drugiego okresu rozliczeniowego. W innej ofercie też taki myk miałem. Najpierw wyłączyli, a potem dorzuciliEmotikon: Szczęśliwy Teoretycznie, na każdy standardowy (usługa) powinno być 3x10, ale bodajże w Twoim, wycięli pierwszy, o ile pamięć mnie nie myli.

zasady.JPG

Anonim

Nie dotyczy

Abonament rabat


AniaL napisał(-a):

A mnie w salonie poinformowano, że jeżeli mam abonament standardowy (3 telefony) i dokupię internet mobilny optymalny za 49,99 - 10 zł na zgody to jeszcze dostanę 20 zł rabatu na tym pierwszym niezrabatowanym numerze standardowym. Pani na infolinii to potwierdziła. Emotikon: Szczęśliwy Chociaż z regulaminu to nie wynika tak wprost 😞


@AniaL, za 49,99 będzie, bo warunek spełnić musisz. Łączenie to rabat, ale warunki do spełnienia są też określone w tym regulaminie Emotikon: Szczęśliwy

49,99.JPG


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 37
  • 0

Abonament rabat

Niestety Internet Mobilny nie jest traktowany jako Plan komórkowy i w połączeniu z Planem Komórkowym standardowym nie rabatuje się. (I nie piszę tutaj o rabatach za e-fakturę i zgodę marketingową bo one są na jasnych zasadach).Natomiast regulamin dotyczący łączenia usług jest tak sformułowany, że nawet konsultanci ORANGE nie wiedzą jak go interpretować. Każdy z nich mówi co innego. Ja rozumiem, że rabaty są od minimalnej kwoty zobowiązania 49.99. Ale właśnie ten podkreślony punkt b) pozwala na rabaty wyłącznie planów komórkowych a nie internetu mobilnego.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 37
  • 0

Abonament rabat

Jedynie LOVE łączy wszystkie usługi i ORANGE udziela na nie rabatu.