Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Abonament Smart Plan LTE 59,99

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Abonament Smart Plan LTE 59,99

Witam....

Przedłużałem ofertę przez internet w ofercie bez telefonu w kwocie 59,99.  Wszystko się w niej zgadza tylko nie pakiet internetu.  w ofercie wyraźnie pisze ze pakiet internetu jest 20 gb plus 5 dla przedłużających umowe przez pierwsze 3 miesiące. po tym  okresie spadnie do 10 gb + 5 z bonusem.  A tym czasem od samego poczatku nowej umowy mam tylko 15 gb. Albo ja czegoś nie rozumiem albo oferta jest nie zgodna z opisem na stronie. Może mi ktoś pomóc rozwiazac tą zagadkę ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38378
  • 1384

Abonament Smart Plan LTE 59,99

W ramach tej promocji masz wyzerowaną opłatę za schodek przez 3 miesiące (to nie jest extra pakiet). Na mój Orange nie zawsze to dobrze widać. Ew to wynik błędu - zapytaj się o to na czacie http://orange.pl/kontakt

edit: formalnie masz tak:
- 5 gb za staż
- 10 gb w abonamencie w standardzie
- 5 gb za 10 zl
- drugie 5 gb za 10 zl
- nielimitowane lte

Przez 3 miesiące za schodki (te opłaty po 10 zł) nie płacisz. Ważne by nie włączać usługi "nie chcę schodków" przez ten czas.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38378
  • 1384

Abonament Smart Plan LTE 59,99

W ramach tej promocji masz wyzerowaną opłatę za schodek przez 3 miesiące (to nie jest extra pakiet). Na mój Orange nie zawsze to dobrze widać. Ew to wynik błędu - zapytaj się o to na czacie http://orange.pl/kontakt

edit: formalnie masz tak:
- 5 gb za staż
- 10 gb w abonamencie w standardzie
- 5 gb za 10 zl
- drugie 5 gb za 10 zl
- nielimitowane lte

Przez 3 miesiące za schodki (te opłaty po 10 zł) nie płacisz. Ważne by nie włączać usługi "nie chcę schodków" przez ten czas.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Abonament Smart Plan LTE 59,99

Probowałem się z kimś skontaktować na czacie (telefonicznie też) wielokrotnie ale w obu przypadkach brak wolnego konsultanta.

 

Ale wszystko wyjaśnione dzięki Tobie 🙂 Dzięki !