Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

6 miesiecy za 0 zł a inne korzyści

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 1

6 miesiecy za 0 zł a inne korzyści

Witam. Czy korzystając z promocji "abonament za 0zł przez 6 m-cy przy przeniesieniu numeru" wyklucza się ona z którąś z następujacych dwóch?:

- 15000 punktów PAYBACK za przeniesienie numeru

- 150 zł zwrotu w Orange finanse w Strefie Korzyści

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 1

6 miesiecy za 0 zł a inne korzyści

Witam.

 

Dziś wpłynęło 15000 pktów Payback (po reklamacji), co można wymienić np za płatności za usługi orange w kwocie do 150zł (nic innego raczej się nie opłaca w tym programie) 🙂

Do tego 150zł na koncie w Orange Finanse (po reklamacji) i 6 m-cy abonamentu gratis przy przeniesieniu numeru (numer zarejestrowany dzień wczesniej u innego operatora.

Podsumowując finansowo całkiem dobra oferta przy wyborze odpowiedniego telefonu, chociaż trochę to trwało.

Pozdrawiam.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

22 ODPOW. 22

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

6 miesiecy za 0 zł a inne korzyści

Może być problem bo z innej strony trzeba rozpocząć zamówienie.
Anonim

Nie dotyczy

6 miesiecy za 0 zł a inne korzyści

Myślę że się nie wyklucza, przeczytaj dokładnie regulamin promocji 0 zl przez 6 msc.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17810
  • 186

6 miesiecy za 0 zł a inne korzyści

@dawbart  sądzę, że @Piotrekk85 słusznie zauważył iż trzeba "ustawić" odpowiednio kroki zmierzające do przeniesienia numeru. Co do dwóch pierwszych punktów. to przede wszystkim, należy zalogować się do Paybacka, stamtąd - przez link do wskazanych przez Ciebie punktów za przeniesienie numeru - przejść do Orange, tam złożyć "zlecenie" przeniesienia numeru... Co do zwrotu w strefie korzyści, to na tę chwilę nie bardzo wiem o jakiej promocji piszesz - możesz ją wskazać? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

6 miesiecy za 0 zł a inne korzyści

Ona jest widoczna jak masz konton w mbanku lub Orange Finanse.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17810
  • 186

6 miesiecy za 0 zł a inne korzyści


Piotrekk85 napisał(-a):
Ona jest widoczna jak masz konton w mbanku lub Orange Finanse.

To oznacza, jeśli dobrze rozumiem, jakieś zwroty za płatności przechodzące przez takie konto, np. kartą, więc raczej nie przy przenoszeniu.



Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

6 miesiecy za 0 zł a inne korzyści

Ta promocja wymaga wpisania nr zamówienia w specjalny formularz, ale w tzw. nocie prawnej jest info że nie łączy się z innymi promocjami orange.

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 306
  • 518
  • 14

6 miesiecy za 0 zł a inne korzyści

@Piotrekk85 zacytowałeś tylko fragment noty prawne. 🙂 Dalej jest napisane "....niewchodzącymi w zakres umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych i Super Smart Plan". Oczywiście tylko autor tego zapisu wie jak go interpretować. 😉

 

A w praktyce.... niecałe 2 miesiące temu skorzystałem z promocji 6 m. abonamentu za 0 zł  za przeniesienie numeru + zwrot 150 zł z mOkazji (to mBankowy odpowiednik Strefy Korzysć). Wszytsko zadziałało zgodnie z oczekiwaniami. Teraz czekam na zwrot 150 zł za przeniesienie numerów dodatkowych do LTE Wspólnego. Mam nadzieję że również dostanę.

 

Orangowe regulaminy częstą mówią coś innego niż jest w praktyce. Np. rabat Orange Open Extra podobno nie łączy się z promocją kuponową. A na świeżo podpisanej umowie na LTE Dowomy mam 15% rabat kuponowy i rabat OOE (- 40 zł) również dostałem.

 

W regulamine LTE dla domu jest zapis że routery sprzedawane wraz z umową mają blokadę sim-lock. A przecież wszyscy wiemy że nie mają jej od stycznia 2016 r.

 

Itd... 🙂

 

 

 

 

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

6 miesiecy za 0 zł a inne korzyści

@Duke, to że Tobie się udało, nie oznacza, że kiedyś nie naprawią buga z łączeniem promocji. Teoretycznie możesz go łączyć jeszcze z 10% z paybacka na cały okres umowy, gdzie np. moja kuzynka się załapała ponadto to co Ty (bez żadnej reklamacji czy interwencji). Można próbować wszystkiego, tylko warto mieć świadomość, że jak coś nie pójdzie - z uznaniem reklamacji może być problem.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 306
  • 518
  • 14

6 miesiecy za 0 zł a inne korzyści

Oczywiście. Mam tego pełną świadomość.

 

Jednak w mojej ocenie z noty prawnej mOkazji (Strefy Korzyści) nie wynika że te promocje się nie łączą. Szkoda że ktoś nie zadbał o precyzyjne zapisy, które nie budzą wątpliwości.