Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

5G z pakietem 10 GB dla abonentów w Planie 50.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

5G z pakietem 10 GB dla abonentów w Planie 50.

Zmiana w cenniku w ofercie Abonament komórkowy. Od 3 kwietnia 2022r. w Planie 50 będzie można skorzystać z dostępu do sieci 5G wraz z dodatkowym pakietem 10GB za 5 zł na miesiąc.

Więcej informacji na stronie:

https://www.orange.pl/omnibook/zmiana-w-cenniku-uslug-w-ofercie-abonament-komorkowy

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

5G z pakietem 10 GB dla abonentów w Planie 50.

Cóż z tego 5G w abonamencie, jak 5G nie ma, proteza obecna się nie sprawdza, testowałem i wyłączyłem te 5G na karcie, szybciej mam po LTE 😄


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

5G z pakietem 10 GB dla abonentów w Planie 50.

@Anonim i ja jestem tego samego zdania. Nieraz na NO pisałem o efektach swoich testów. Żeby był efekt 5G, musi wejść na częstotliwości 3,6 GHz, inaczej będzie jako bajer dla osób, które kilka zł więcej wydadzą na swój telefon z gadżetem 5G.

Anonim

Nie dotyczy

5G z pakietem 10 GB dla abonentów w Planie 50.

@ketrasaArtur  telefony z 5G to już standard prawie w Orange  pełno ich w ofercie Orange, tylko gdzie te 5G. Ja chyba nie doczekam się go... Stary jestem już 😩


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

5G z pakietem 10 GB dla abonentów w Planie 50.

@Anonim spokojnie jeszcze doczekasz się. W nieskończoność nie będą zwlekać.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 71
  • 53
  • 0

5G z pakietem 10 GB dla abonentów w Planie 50.

Działa to? Pytam, bo dostałam sprzeczne informacje od konsultanta Orange. Muszę przedłużyć umowę na abonament i chciałam wybrać ten tańszy 50, bo mój obecny telefon i tak nie ma wbudowanego modemu 5G, wiec póki co nie potrzebuję. Ale 2 lata to trochę czasu... Może się potem przydać. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

5G z pakietem 10 GB dla abonentów w Planie 50.

@devila ,

a widziałaś może oferte https://flex.orange.pl/

No chyba, że musisz koniecznie w abonament. 

 

😎


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 71
  • 53
  • 0

5G z pakietem 10 GB dla abonentów w Planie 50.

@Ron hmmm... Przyznam się, że nie interesowałam się tą ofertą ☹️ Od nastu lat zawsze abonament. Ale mam przyznany rabat, bo na koncie mam 2 numery. Jak zrezygnuję z abonamentu na rzecz Flex, to pewno zabiorą mi te 20 zł rabatu? 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

5G z pakietem 10 GB dla abonentów w Planie 50.

@devila ,

Tak zabiorą, ale w abonamencie za 50 zł masz 15GB za 1 numer, a tutaj taryfa za 25zł ma 15GB, czyli za 50zł masz 2 numery 😊

Jak uważasz, oczywiście oferty bez telefonu, ale w Orange można dobrać telefon na raty 0%.

 

Dodam jeszcze, że flex jest bez zobowiązań 🙂 Możesz zawsze wrócić do abo i ponownie dostać rabat 20zł za 2 numery 🙂 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

5G z pakietem 10 GB dla abonentów w Planie 50.

@devila żeby się upewnić, czy w Twojej lokalizacji działa zasięg 5G, proponuję zakupić starter Orange. Najlepiej z dystrybucji limitowanej Żabka. 5G pass jest obecnie dostępny bezpłatnie, a na starterze jest kilka GB ważne przez 2 tygodnie oraz 5 zł ważne miesiąc na inne usługi. Po testach można łatwiej podjąć decyzję, czy warto podpisywać umowę z 5G.