Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana karty na eSIM przez konto Mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18800
  • 53865
  • 739

Wymiana karty na eSIM przez konto Mój Orange

Jakiś czas temu była możliwość wymiany karty SIM na eSIM przez konto Mój Orange. Czy taka możliwość powróci?

Może warto by było wprowadzić również wymianę na eSIM przez apkę.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Ekspert AMA
  • 93
  • 365
  • 89

Wymiana karty na eSIM przez konto Mój Orange

Funkcja wymiany eSIM została chwilowo zablokowana z uwagi na próby wyłudzeń / przejęć kart SIM Klientów. Przebudowujemy proces, za kilka tygodni powinien być na nowo dostępny.

 

Co do wymiany przez apki - jest to na radarze, ale z uwagi na wysokie koszty wdrożenia nie ma teraz priorytetu. Niestety, eSIM to nadal nisza w skali bazy Klientów, nie ma zbyt wielu urządzeń które obsługują ten standard. Jak będzie to bardziej powszechne / potrzebne, to wtedy przyśpieszymy działania.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Ekspert AMA
  • 93
  • 365
  • 89

Wymiana karty na eSIM przez konto Mój Orange

Funkcja wymiany eSIM została chwilowo zablokowana z uwagi na próby wyłudzeń / przejęć kart SIM Klientów. Przebudowujemy proces, za kilka tygodni powinien być na nowo dostępny.

 

Co do wymiany przez apki - jest to na radarze, ale z uwagi na wysokie koszty wdrożenia nie ma teraz priorytetu. Niestety, eSIM to nadal nisza w skali bazy Klientów, nie ma zbyt wielu urządzeń które obsługują ten standard. Jak będzie to bardziej powszechne / potrzebne, to wtedy przyśpieszymy działania.