Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Tajemnicze nazwy usług z 5G

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 322
  • 2

Tajemnicze nazwy usług z 5G

Jest w Mój Orange (www) dostępna opcja 5G Pass (jednorazowa) oraz 5G Pass cykliczny.

Wiem, że poprzez zgody marketingowe w promocji, można dostać dostęp do 5G, ale tych opcji nie włączymy samodzielnie w MO. Dlaczego? No i czy 5G Pass cykliczny będzie dostępne na stałe, czy do końca roku 2022?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Ekspert AMA
  • 93
  • 365
  • 89

Tajemnicze nazwy usług z 5G

Masz rację, usługa 5G pass w wersji jednorazowej jest obecnie dostępna tylko jako prezent (bonus) za wyrażenie zgody mktg oraz jako dodatek do usługi bez limitu za 39 PLN. Prezentacja usługi (bez opcji włączenia) w aplikacji Mój Orange w sekcji usług nieaktywnych wynika z ograniczeń technicznych - po prostu nie możemy zdjąć stamtąd usługi, która istnieje produkcyjnie...

 

Chwilowo nie ma możliwości samodzielnego włączenia tej usługi, ale niebawem to się zmieni. Pracujemy nad dostępnością 5G pass w kanałach samoobsługowych, możesz spodziewać się tego jeszcze w tym roku.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Ekspert AMA
  • 93
  • 365
  • 89

Tajemnicze nazwy usług z 5G

Masz rację, usługa 5G pass w wersji jednorazowej jest obecnie dostępna tylko jako prezent (bonus) za wyrażenie zgody mktg oraz jako dodatek do usługi bez limitu za 39 PLN. Prezentacja usługi (bez opcji włączenia) w aplikacji Mój Orange w sekcji usług nieaktywnych wynika z ograniczeń technicznych - po prostu nie możemy zdjąć stamtąd usługi, która istnieje produkcyjnie...

 

Chwilowo nie ma możliwości samodzielnego włączenia tej usługi, ale niebawem to się zmieni. Pracujemy nad dostępnością 5G pass w kanałach samoobsługowych, możesz spodziewać się tego jeszcze w tym roku.