Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dziękujemy za udział w AMA - oferta Orange Love


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Dziękujemy za udział w AMA - oferta Orange Love


@Anonim napisał(-a)

@Justyna_OLnapisał(-a)

Postaramy się uzupełnić odpowiedzi na wszystkie pytania.


Na ukryte, niestety nie Emotikon: Smutny Rabaty też wchodzą w skład konstrukcji Orange Love. Bez nich, byłaby mało atrakcyjna, a o nich eksperci chętnie wspominali. Może gdyby konstrukcja pytania była inna...kto wie?


Hej, zgadza się - pytanie było bardzo spersonalizowane - dotyczyło konkretnie zdarzeń na Twoim koncie - skierowane do BOK zaowocowałoby odpowiedzią.

Anonim

Nie dotyczy

Dziękujemy za udział w AMA - oferta Orange Love

@Bartłomiej , miałem przygotowaną inną treść pytania, lecz odpuściłem. Wyglądało tak: tytuł tematu - Oferty promocyjne i rabaty - czy w pakiecie Promocja OL Internet/TV/Tel.domowy/Tel.komórkowy 3/17 oraz Love Mini Internet 2/19, przy dotychczasowych i aktualnie tych samych Planach Komórkowych są zachowane rabaty w tym samym kształcie? Nie byłoby w tym pytaniu personalizacji. Eksperci takie zagadnienia mają w jednym paluszku, bo wspominali chętnie o rabatach.


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Dziękujemy za udział w AMA - oferta Orange Love

@Anonim wybacz, jeśli to ja się przyczyniłem do tego, że odpuściłeś z pytaniem 😕 nie było to moim zamiarem w żadnym wypadku - ubolewam nad tym jeśli tak jest.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Dziękujemy za udział w AMA - oferta Orange Love

@Bartłomiej Tobie i wszystkim z którzy pomagali przy organizacja AMA dziękuje .:) mam nadzieje że trudno nie było wam z organizacją:)    

Anonim

Nie dotyczy

Dziękujemy za udział w AMA - oferta Orange Love

@Bartłomiej , najważniejsze, że wszyscy jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia związane z AMA. To wielki stres i odpowiedzialność, bo w końcu AMA staje w "oku kamery" wielu tysięcy klientów, a sądzę nawet, że także obserwatorów, czyt. "szpiegów" Emotikon: Mrugający


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Dziękujemy za udział w AMA - oferta Orange Love

Podziękowania dla @Justyna_OL  za odpowiadanie na pozostałe pytania 🙂