Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

AMA z Orange Love


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

AMA z Orange Love

Też mam aktualnie problemy z Love (przedłużenie na kolejne 6 miesięcy) a właściwie to Orange ma problemy z taka sytuacją, więc znowu zadzwonili żeby "normalnie" przedłużyć umowę. Powiedziałem im (znaczy "jej", konsultantce), że decyzję podejmę po AMA ale nie wiedziała o co chodzi 😄


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

AMA z Orange Love

O kurka wodna 😮 z tego co napisał @bluesmanniak  dalej jest to samo 😮

Czyli nic się nie zmieniło OL przyczepił się do abonenta jak rzep psiego ogona, co bardzo mi się nie podoba.

@ketrasaArtur 

Czyli jak abonent wpadł w sieci OL to nie ma wyjścia - jednym słowem - pułapka Emotikon: Wściekły


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

AMA z Orange Love

Natomiast lepem na tą sieć prawie bez wyjścia jest mamienie zniżkami, które są niezłe, w czasie trwania umowy. Po zakończeniu jest kłopot.


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

AMA z Orange Love


@wscieklaewka napisał:

@Wiktor 

Tak sobie myślę, że Ty coś wiesz ale wcześniej nie powiesz Emotikon: Język


Ee... Tam!
Co miałbym wiedzieć 🙂
Podobnie jak Wy, liczę na to, że będą ciekawe pytania i odpowiedzi, które rozwieją wszelakie wątpliwości.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

AMA z Orange Love

Z OL mozna:

- przedłużyć umowę Czyli pozostawić ten pakiet w tej samej formie.

- zrezygnować całkowicie z całego pakietu łącznie z nr komorkowym.

- przenieść nr komórkowy do "zwykłego" abonamentu, reszta usług net/tv/voip zostaje wyłączona.

- przenieść nr komorkowy do innego operatora czy to na kartę czy na abonament, reszta usług net/tv/voip zostaje wyłączona.

 

Także nr komórkowy można utrzymać  😜

 

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

AMA z Orange Love

Tak, od 2(?) miesięcy teoretycznie tak można. Praktycznie realizacja trochę kuleje, bo system chyba jeszcze nie przygotowany na takie rewolucje 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

AMA z Orange Love


@PARANOJAnapisał(-a)

Z OL mozna:

- przedłużyć umowę Czyli pozostawić ten pakiet w tej samej formie.

- zrezygnować całkowicie z całego pakietu łącznie z nr komorkowym.

- przenieść nr komórkowy do "zwykłego" abonamentu, reszta usług net/tv/voip zostaje wyłączona.

- przenieść nr komorkowy do innego operatora czy to na kartę czy na abonament, reszta usług net/tv/voip zostaje wyłączona.

 

Także nr komórkowy można utrzymać  😜

 

 


Niestety ja nie mogłem przenieść do zwykłego abonamentu lub na kartę. W salonie odmówili, telefonicznie nie da się takiego przeniesienia zrealizować. Z innych usług do OL jest bez problemu.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

AMA z Orange Love


@PARANOJA napisał(-a)

Z OL mozna:

- przedłużyć umowę Czyli pozostawić ten pakiet w tej samej formie.

- zrezygnować całkowicie z całego pakietu łącznie z nr komorkowym.

- przenieść nr komórkowy do "zwykłego" abonamentu, reszta usług net/tv/voip zostaje wyłączona.

- przenieść nr komorkowy do innego operatora czy to na kartę czy na abonament, reszta usług net/tv/voip zostaje wyłączona.

 

Także nr komórkowy można utrzymać  😜


A skąd wiesz @PARANOJA , że tak bezproblemowo da się przenieść numer do zwykłego abonametu bez żadnych jakiś takiś - ten tego ?🙄


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

AMA z Orange Love

O kurczaki pieczone Emotikon: zakłopotany czemu mi się Twój post @PARANOJA  dwa razy zacytował Emotikon: zakłopotany Alo jest tu jakiś moderator coby mógł ciut ukrócić jedną edycję - bo ja nie umiem Emotikon: Smutny Help Emotikon: sfrustrowany


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

AMA z Orange Love

Podziękowania dla dobrego człowieka od moderacji Serce teraz jest fajnie 🙂