Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

AMA Orange Flex! #chceszmasz

Anonim

Nie dotyczy

AMA Orange Flex! #chceszmasz

Pewnie te zmiany nie przypadkowe, ale fajnie że są 😉

Anonim

Nie dotyczy

AMA Orange Flex! #chceszmasz

Dla mnie oferta była by dobra.

Gdyby VideoPass był tańszy to nawet oferta była skrojona dla mojej mamy[używającej głównie FB i YT]

A dobrze że nie trzeba mieć dużo lat by być we Flexie

A i jeszcze początkowo to była dobra alternatywa dla Abonamentu a teraz jest też dla Karty.

 


Zespół Nasz Orange
  • 2889
  • 10771
  • 64

AMA Orange Flex! #chceszmasz

Ja myślę zupełnie inaczej. Oferta genialna dla Seniorów. Tak jak ja z mamą. Powiedziałem jej jak będzie wyglądać abonament (ten się akurat kończył), oferta na kartę lub Flex. Sama wybrała Flex. Wygrała metoda płatności, czyli samo schodzi z konta i to że ja będę tym zarządzał. Mama ma Flex, ja mam apkę, którą tym zarządzam. W sumie mógłbym ją odpalić dwa razy. Przy uruchomieniu oferty i teraz przy jej zmianie. Tak to bym mógł zapomnieć o tym, a mama sobie spokojnie korzystać. Może brata teraz przeniosę do Flex. Będą rozmowy w najbliższych dniach 😄


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

AMA Orange Flex! #chceszmasz

Idealna dla kogoś kto "uświadomi" co i jak. Nie wiem czemu telekomy nie widzą potencjału wśród seniorów by się z nimi częściej spotykać niewirtualnie.
Anonim

Nie dotyczy

AMA Orange Flex! #chceszmasz

Piszecie że oferta idealna dla seniorów... senior 50 letni czy po 70, ci starsi to proste telefony preferują i proste usługi, bez LTE i dotykowych fonów, klawiaturka i dzwonienie + sms.


Zespół Nasz Orange
  • 2889
  • 10771
  • 64

AMA Orange Flex! #chceszmasz

Moja mama ma Maxcom MM916 3G i ma Flexa. To dlatego że ja się nim "bawię". Ona sobie spokojnie rozmawia i napisze od święta SMS.

Anonim

Nie dotyczy

AMA Orange Flex! #chceszmasz

50 latek to senior??

Moja mama to nawet na Smartfonie potrafi obsłużyć i też ma powyżej 50 

Anonim

Nie dotyczy

AMA Orange Flex! #chceszmasz


@Anonimnapisał(-a)

50 latek to senior??

Moja mama to nawet na Smartfonie potrafi obsłużyć i też ma powyżej 50 


Ja po 50 jestem, senior w domu i trochę zażartowałem, bo 60 lat spok, można iść w nowoczesne fony, ale potem to już progres uczenia spada, no chyba że tu kliknij i dzwoń, nic innego nie naciskaj zresztą przyuczałem 70 latka do Laptopa z Windows i telefonu Samsung A50, zeszło tydzień po kilka godzin, ale nadal telefony się urywają o to czy tamto, dobrze że to dobry znajomy.


Pracuję w Orange
  • 51
  • 72
  • 4

AMA Orange Flex! #chceszmasz

@Wojciechi to jest prawidłowe podejście. Flex jest dla wszystkich, to elastyczna oferta bez ograniczeń wiekowych. Tak jak wspomniałeś aktywację oferty może wykonać osoba z rodziny, która lepiej ogarnia nowe technologie a senior może po prostu korzystać ze zwykłej komórki tak jak dotychczas.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

AMA Orange Flex! #chceszmasz

Info o AMA na stronie flexa

 

Screenshot_20190815_181121_com.android.chrome.jpg