Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dziękujemy za udział w AMA - filmy Orange Ekspert


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Dziękujemy za udział w AMA - filmy Orange Ekspert

Dziękujemy za pytania jakie skierowaliście do naszych ekspertów. 😀

@Monika_filmy_OE @Aga_filmy_OE @Beata_filmy_OE @Kasia_filmy_OE @Marek_filmy_OE @Igor_filmy_OE - dziękujemy za odpowiedzi. 😊 Mamy nadzieje, że podobało Wam się spotkanie z Naszą Społecznością NO.

 

 

Orange Ekspert.png

 

Jak Wam się podobało dzisiejsze spotkanie?

 

 

 

 

PS

Eksperci Orange udzielą odpowiedzi na pozostałe pytania w ciągu najbliższych kilku dni.

12 ODPOW. 12

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dziękujemy za udział w AMA - filmy Orange Ekspert

Dołączam się do podziękowań.

 

@Kinga jak każde AMA, są świetne 😁 👍


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Dziękujemy za udział w AMA - filmy Orange Ekspert

Na koniec jeszcze wielka prośba do Ekspertów:@Monika_filmy_OE @Aga_filmy_OE @Beata_filmy_OE @Kasia_filmy_OE @Marek_filmy_OE @Igor_filmy_OE o wskazanie 3 najciekawszych pytań - ich autorzy otrzymają specjalną odznakę do swoich profili 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dziękujemy za udział w AMA - filmy Orange Ekspert

@Igor_filmy_OE czy ja się dobrze dopatrzyłem, że oprócz realizacji filmów zajmujesz się również koordynowaniem pomysłów NO?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Dziękujemy za udział w AMA - filmy Orange Ekspert

Witaj, @Kinga  muszę, się przyznać że zapomniałem o AMA z powodu pracy aż mi głupią, ale @Piotrekk85 mi na fona przypomniał, o AMA była fajna i dziękuje ekspertom Orange mam nadzieje, że jakieś pomysły były w 10.


Ekspert AMA
  • 3
  • 8
  • 2

Dziękujemy za udział w AMA - filmy Orange Ekspert

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i za wszystkie pytania - te trzy poniżej chcielibyśmy szczególnie wyróżnić. Zainspirowały nas one do nagrania kolejnych filmików.

https://nasz.orange.pl/t5/AMA-filmy-Orange-Ekspert/Poradniki-dla-seniorów/m-p/206967#M11

https://nasz.orange.pl/t5/AMA-filmy-Orange-Ekspert/Filmik-o-FLEX/m-p/207048#M62

https://nasz.orange.pl/t5/AMA-filmy-Orange-Ekspert/Smart-Wi-Fi-Box-i-podłączenie-dekodera/m-p/207054...

 


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Dziękujemy za udział w AMA - filmy Orange Ekspert

@Windowv2, @ketrasaArtur, @Citi2017 gratuluję wyróżnionych pytań 🙂 Specjalna odznaka w Waszych profilach pojawi się jutro.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dziękujemy za udział w AMA - filmy Orange Ekspert

@Aśka_M super, dziękuje 😁 i gratuluję @Windowv2 oraz @Citi2017 zdobycia odznaki AMA 👍


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Dziękujemy za udział w AMA - filmy Orange Ekspert

Dodam jeszcze tylko, że również jutro pojawią się odpowiedzi na dwa ostatnie pytania.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Dziękujemy za udział w AMA - filmy Orange Ekspert

@Aśka_MTobie i całej załodze NO oraz Ekspertom należą się podziękowania za miłą zabawę i że mogliśmy mieć okazje poznać ludzi, którzy dbają o usługi itp. 🙂