Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dziękujemy za udział w AMA!


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8415
  • 53

Dziękujemy za udział w AMA!

Dziękujemy naszym ekspertom: @Piotr_MO @Monika_MO @Michał_MO oraz wszystkim użytkownikom za udział w AMA Szczęśliwa kobieta

Czwarta odsłona i z pewnością nie ostatnia w tej formule - maglowania osób zaangażowanych w projekt.

Lektura ciekawa - nietuzinkowa, mamy nadzieję że rozjaśniła co rozjaśnić miała i wyjaśniła co wyjaśnienia wymagało.

 

Nasi eksperci wybrali trzy najciekawsze pytania - których to autorów zgodnie z naszą tradycją nagrodzimy specjalną odznaką, oto i ona:

 

AMA_MojOrange_v4.png

 

Oto i Oni Szczęśliwa kobieta

@Windowv2 - Rejestracja prepaid z MObywatelem

@ketrasaArtur - Dodanie możliwości wymiany karty SIM na eSIM

@Piotrekk85 - Aktualna lista kanałów

 

Gratulujemy 💪💪💪

Pytanie, które nie otrzymało jeszcze odpowiedzi już za kilka minut się jej doczeka 😊 - prosimy o cierpliwość i jednocześnie dziękujemy za wyrozumiałość.

 

Pozdrawiamy

Zespół Nasz Orange

2 ODPOW. 2

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 342
  • 1744
  • 3

Dziękujemy za udział w AMA!

@Bartłomiej  Dzięki za udział w AMA było mega fajnie dzięki równiez ekspertom za wszystkie odpowiedzi na zadane pytania.Gratulacje dla wybrańców Brawo Wy 💪


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18460
  • 52783
  • 713

Dziękujemy za udział w AMA!

Dziękuję ekspertom za udzielone odpowiedzi. Mam nadzieję, że moja sprawa z apką ruszy i będę mógł z niej korzystać.

Gratuluję wyróżnienia @Windowv2 oraz @Piotrekk85. dziś nie bardzo miałem czas uczestniczyć w AMA, dużo pracy zawodowej, jednak kiła pytań w natłoku pracy zadałem. Zaskoczenie, że zostałem wyróżniony, więc bardzo dziękuję.

Teraz czas na lekturę 📚📖👍