Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

AMA ORANGE FLEX 2 - zasady!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

AMA ORANGE FLEX 2 - zasady!

@SarahLynn YouTube Music nieoficjalnie jest w VideoPass - ale cichosza bo ktoś się zorientuje i zablokuje 🤫

Ekspert AMA
  • 178
  • 430
  • 123

AMA ORANGE FLEX 2 - zasady!

@Piotrekk85 w dużej części są to te same adresy IP co zwykły youtube, ale mogą być różnice, więc póki co nie gwarantujemy w 100% poprawnego rozliczania.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

AMA ORANGE FLEX 2 - zasady!

Wiem, wiem - tak samo jak klipy video w ramach G Suite. Osobiście nie narzekam 🙂

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

AMA ORANGE FLEX 2 - zasady!

Ciężkie ramy AMy i szybkie palce naszym moderatorów w akcji "uświadamiającej" - więc odpiszę tutaj.

@Citi2017: na Twoje problemy z dowodem mam pomysł. Idź do Żabki, zainwestuj piątaka, kup starter i zarejestruj się. Inna sprawa kiedy dowód w ręku, inna kiedy zdalnie trzeba porównać.
Masz wtedy numer w Orange Free. Aktywuj sim, poczekaj na sms o zarejestrowaniu numeru. I migruj od razu do Flexa - wtedy weryfikacji dowodu już nie ma.

Ekspert AMA
  • 178
  • 430
  • 123

AMA ORANGE FLEX 2 - zasady!

muszę niestety uciekać już,  dzięki wielkie za dzisiaj, jak zwykle fajne i wartościowe pytania!

tagujcie mnie jak coś i postaram się jeszcze wrócić (ogólnie staram się zaglądać do Was jak mogę).

 

@Mariya_FLEX  zostaje jeszcze z Wami i Wy też zostańcie do końca, bo będzie niespodzianka - rozwieje ona chyba nawet wątpliwości, które dziś się przewinęły w pytaniach.

 

Trzymajcie się!


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

AMA ORANGE FLEX 2 - zasady!

@Maciej_FLEX bardzo miło, że zostało udzielonych tyle fachowych odpowiedzi.

 

Liczę, że jeszcze nieraz się spotkamy również na forum NO 😉 👍


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

AMA ORANGE FLEX 2 - zasady!


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

AMA ORANGE FLEX 2 - zasady!

Gorąco na AMA aż do samego końca. Super, że otrzymaliśmy tyle ciekawych odpowiedzi informacji.

Fajnie że AMA odnośnie FLEX-a mogło się odbyć w takim czasie.

 

Dziękuje bardzo expertom FLEX 😉 👍 👏