Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sugestie - Propozycje do zmian w Mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Sugestie - Propozycje do zmian w Mój Orange

Podsumowując  - Proszę Was o rozpatrzenie w gronie następujących propozycji 😉

 

1. Najważniejsze dodanie kont różnych abonentów do jednego maila (konta) i zarządzanie. Zgodnie z tym co TUTAJ. Podobno prace trwają. 

Ten temat był poruszany wielokrotnie na forum przez klientów Emotikon: Mrugający

 

2. Możliwość zmiany taryfy w Abonamencie przez Nowy Mój Orange. Tylko podwyższenie abonamentu, nie odwrotnie, aby uniknąć reklamacji. 

 

3. Większe możliwości zmian w Nowym Mój Orange w celu uniknięcia kontaktowania się z Obsługą. Chodzi o samoobsługową aktywację i dezaktywację usług i pakietów/blokad/zmian na koncie/ustawień itp.

Oczywiście i tak są duże możliwości w już istniejących zakładkach. Emotikon: Mrugający

 

Dzięki i czekam szczególnie na pkt 1 .

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Ekspert AMA
  • 25
  • 60
  • 25

Sugestie - Propozycje do zmian w Mój Orange

Hej, dzięki za powyższe propozycje. Pkt. 1 - funkcja dowiązywania kont do swojego loginu adresu @ jest w trakcie realizacji.  Odnośnie pkt. 2 - na chwilę obecną nie planujemy takiej funkcji dla Klientów. W przypadku pkt. 3 - obecnie jest możliwość zarządzania usługami, zmiany ustawień na koncie, zabezpieczeń, danych adresowych i danych do faktury - tutaj potrzebowalibyśmy więcej szczegółów, które funkcje są przez Was pożądane i których Wam brakuje.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Ekspert AMA
  • 25
  • 60
  • 25

Sugestie - Propozycje do zmian w Mój Orange

Hej, dzięki za powyższe propozycje. Pkt. 1 - funkcja dowiązywania kont do swojego loginu adresu @ jest w trakcie realizacji.  Odnośnie pkt. 2 - na chwilę obecną nie planujemy takiej funkcji dla Klientów. W przypadku pkt. 3 - obecnie jest możliwość zarządzania usługami, zmiany ustawień na koncie, zabezpieczeń, danych adresowych i danych do faktury - tutaj potrzebowalibyśmy więcej szczegółów, które funkcje są przez Was pożądane i których Wam brakuje.