Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

czarne strony

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13768
  • 56632
  • 671

czarne strony

Jak dużo takich stron znajduje się w bazie CT? Czy zdarzały się pomyłki i blokowano strony legalne? Czy jest duży problem z odblokowaniem takiej strony?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Ekspert AMA
  • 228
  • 939
  • 153

czarne strony

Obecnie ok. 170k stron na StopPhishingu. Jasne, że się zdarzały, jesteśmy tylko ludźmi. Opisywałem to w jednym z poprzednich pytań, nie ma problemów z odblokowaniem, jeśli napisze właściciel to go przepraszam i wyjaśniam powody. Kiedyś za to w ciągu kilku dni ten sam człowiek ŻĄDAŁ odblokowania trzech różnych stron, będących ewidentnym phishingiem. Za trzecim razem spytałem, czy porozmawia ze mną o tym, ile zarabia na tych oszustwach, bo może być fajny wywiad. I tyle go widzieli.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Ekspert AMA
  • 228
  • 939
  • 153

czarne strony

Obecnie ok. 170k stron na StopPhishingu. Jasne, że się zdarzały, jesteśmy tylko ludźmi. Opisywałem to w jednym z poprzednich pytań, nie ma problemów z odblokowaniem, jeśli napisze właściciel to go przepraszam i wyjaśniam powody. Kiedyś za to w ciągu kilku dni ten sam człowiek ŻĄDAŁ odblokowania trzech różnych stron, będących ewidentnym phishingiem. Za trzecim razem spytałem, czy porozmawia ze mną o tym, ile zarabia na tych oszustwach, bo może być fajny wywiad. I tyle go widzieli.