Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Orange, a weryfikacja osoby dzwoniącej z Mój Orange. Może inna aplikacja?

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22201
  • 182

Aplikacja Mój Orange, a weryfikacja osoby dzwoniącej z Mój Orange. Może inna aplikacja?

Nie ukrywam że nie cierpię tej aplikacji. Od pierwszego wejrzenia miałem o niej jak najgorsze zdanie i przez lata nie poprawiło się ono. IMHO jest ona nastawiona wyłącznie na złapanie nieświadomego klienta na zamówienie niechcianych usług. Stosuje agresywny marketing, wymusza klikanie w miniaturowe banery a dotarcie do informacji istotnych z punktu widzenia klienta (np. faktury) jest utrudnione: często wymaga przekliknięcia się przez kilka menu. W dodatku niektóre prezentowane informacje (np. bieżące obciążenia) są notorycznie błędne.

W dodatku Orange stara się jak może zmusić klientów aby mimo wszystko uruchamiali tą aplikację.

Jak słyszę planujecie wykorzystać ją również do autoryzacji dla zwrotnego kontaktu z klientem.

 

Proponuję rozważenie zastosowania do tego celu dedykowanej, prostej aplikacji (tak ma choćby Google) albo zdecydowane przebudowanie aplikacji MO (wzorem aplikacji bankowych).

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Ekspert AMA
  • 224
  • 904
  • 153

Aplikacja Mój Orange, a weryfikacja osoby dzwoniącej z Mój Orange. Może inna aplikacja?

1 ODPOWIEDŹ 1

Ekspert AMA
  • 224
  • 904
  • 153

Aplikacja Mój Orange, a weryfikacja osoby dzwoniącej z Mój Orange. Może inna aplikacja?

Rosiu_0-1688654090087.jpeg