38
Postów
154
Kudo
0
Rozwiązania
Pomagaj innym i dodawaj rozwiązania
Zbieraj lajki pod swoimi postami
Dawaj lajki innym
Przeglądaj strony Nasz Orange
Dodawaj i komentuj pomysły
11-06-2026 16:12
Ja mam 9eSIM i miesiąc temu przeniosłem na niego swój jeden numer który mam już dwa lata. Działa bardzo dobrze. Oferta na kartę.Adapter szybko się zwraca jak np lecimy za granicę a mamy do kupienia na alledrogo eSIM za 35zł 20GB gdzie na miejscu jest to sa [...]
11-06-2026 13:48
To super. Opis mnie zmylił. Tylko przy zakupie eSIM jest napisane o rocznej ważności bonusowych GB.
11-06-2026 13:33
Przeczytaj opisy w ofertach starterów.
11-06-2026 16:12
Ja mam 9eSIM i miesiąc temu przeniosłem na niego swój jeden numer który mam już dwa lata. Działa bardzo dobrze. Oferta na kartę.Adapter szybko się zwraca jak np lecimy za granicę a mamy do kupienia na alledrogo eSIM za 35zł 20GB gdzie na miejscu jest to sa [...]
11-06-2026 13:48
To super. Opis mnie zmylił. Tylko przy zakupie eSIM jest napisane o rocznej ważności bonusowych GB.
11-06-2026 13:33
Przeczytaj opisy w ofertach starterów.
20-02-2025 21:52
Należy udostępnić użytkownikom możliwość aktywacji bonusa za zgody (400GB) w dowolnym momencie i na wybranym numerze w MójOrange, tak jak ma to miejsce przy kanale aktywacji zgód smsem TAK pod 80290. Odkąd wprowadzono nowy regulamin ludziom zgoda w MO od [...]