Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Dlatego ciekawi mnie czy T-Mobile ma również wyjście na świat w Poznaniu. Jeśli tak to @akira77  powinien być tam podpięty, a nie pod drugi koniec Polski 😄


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 147
  • 143
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Hej,

 

Radzę się dobrze zastanowić przed podpisaniem umowy z Tmobile. Sam byłem tym zainteresowany, ale dowiedziałem się dzisiaj poprzez chat, że w momencie odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni ponosimy koszt montera - 600 zł. 😕


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Porównanie oferty z konkurencją

600 zl to tylko aktywacja. Jeszcze ok 50 zł dojdzie innych opłat.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@kozakis01  Mnie to odstąpienie nie dotyczy bo i tak jestem skazany na T-Mobile. W Orange po tych problemach z pingiem i siecią nie mam zamiaru być, Vectra ma ciągłe awarie, problemy, braki internetu (przynajmniej u mnie w mieście), sieć LTE nie wchodzi w grę, więc jestem skazany na T-Mobile. Nie mam innego wyboru.

 

Gdyby u mnie była Netia, INEA albo jakiś lokalny dostawca to nawet bym się nie zastanawiał, ale nie ma nic. Już wolę mieć ten internet z T-Mobile niż nie mieć internetu w ogóle, to oczywiste 😄

 

Tak to już jest jak żyje się w miejscu gdzie powchodzili sami beznadziejni dostawcy a Ci ogarnięci boją się konkurować i ich tu nie ma... przęciętny Janusz i tak weźmie Orange albo Vectrę ''bo tanio'' 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Porównanie oferty z konkurencją

A netia (część dawnego dialogu) lub internetia nie działa u Ciebie?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Działa ale w innych częściach miasta. U mnie nie ma w ogóle światłowodu od Netii, jest chyba tylko miedź do 20mbps, więc podziękuję 😄 20mbps na 4 osoby w mieszkaniu to i tak spokojnie nie pogram bo pingi będą skakać dużo gorzej niż w Orange, brat odpali cda.pl, wujek youtube, mama na facebooku i już całe łącze zapchane...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Porównanie oferty z konkurencją

Myślałem o BSA na łączach Orange jak TM jest na łączach Orange.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 147
  • 143
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

U mnie akurat Orange działa dość dobrze, a bardziej przeszkadzają mi ograniczenia prędkości pobierania plików w pojedynczej sesji niż pingi, które są w miarę stabilne, ale daj znać jak już przetestujesz Tmobile. Jeśli nie będziesz miał takich ograniczeń to może się zdecyduję. Chociaż z drugiej strony przez 2 lata sytuacja może uledz zmianie. Na razie porównam ponownie z UPC, bo UPC dodało kanały. Może będzie teraz stabilniej.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Co do pobierania plików, mi zawsze szło słabo oprócz steama i google drive, ale ostatnio Orange mnie miło zaskoczyło. Kończy mi się umowa i nagle prędkości poszły w górę? 😄

 

Z moddb.com zawsze miałem prędkości poniżej 10MB/s, a tu proszę, 35MB/s:

1212.png


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 147
  • 143
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją


@Banan9napisał(-a)

Co do pobierania plików, mi zawsze szło słabo oprócz steama i google drive, ale ostatnio Orange mnie miło zaskoczyło. Kończy mi się umowa i nagle prędkości poszły w górę? 😄

 

Z moddb.com zawsze miałem prędkości poniżej 10MB/s, a tu proszę, 35MB/s:

1212.png


Mógłbys porównać z Tmobile jak już będziesz miał? Też wydaje mi się, że jest ostatnio pewna poprawa w Orange pod tym względem.