Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 18, Komentator
  • 226
  • 37
  • 0

Problem z Orange TV Go

[ Edytowane ]

Usuwałem aplikacje

instalowalem (w dzien działa) na nowo

i nadal od polnocy do niewiem której godziny jest jak na zdjęciach. Kanały „oststnio oglądane” można odtworzyc, listy kanałów nie laduja się. iOS 13.1.2.

Problem ten wystepuje odkąd tu pisze w tym wątku znaczy to co najmniej dwa tygodnie. 

0B161648-BDD5-479F-966F-DCDEE62575DE.png

77634AD4-15FC-4CC9-BE80-4A72E7C8F455.png

——
Sieć nr 1...aha Emotikon: Obojętny
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 11, Recenzent
  • 23
  • 7
  • 0

Problem z Orange TV Go

[ Edytowane ]

@Bartłomiej Paszport polsatu wam sie należy.Mecz chce obejrzeć,to brak połączenia z serwerem. To jakaś kpina.

Cezariusz
Poziom 18, Komentator
  • 226
  • 37
  • 0

Problem z Orange TV Go

[ Edytowane ]

@Cezariusz31napisał(-a)

@Bartłomiej Paszport polsatu wam sie należy.Mecz chce obejrzeć,to brak połączenia z serwerem. To jakaś kpina.

aż z ciekawości odpaliłem i jest jak co noc

brak kanałów na liście czy to ulubionych czy kanałów mojego pakietu 

@Bartłomiej 

305DF9EE-88AC-4BA6-BB71-B5DA8C4092A0.jpegJak co noc :-) i nikt z Orange się nie wypowiedział a problem od kilku tygodni wystepuje

——
Sieć nr 1...aha Emotikon: Obojętny
0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 1503
  • 2366
  • 46

Problem z Orange TV Go

temat nieco przysechł, czyli wszystko pewnie działa Emotikon: Szczęśliwy Widzicie coś ciekawego do zmiany w naszej ofercie telewizyjnej, a może o coś chcecie zapytać? Jutro będzie dobra okazja, ponieważ sprowadzamy na AMA ekspertów z tej dziedziny. Więcej tutaj.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Jestem na urlopie do 17.12. W razie ważnych spraw pisz do Bartka, Rafała, Wiktora lub Kingi.

Poziom 26, Specjalista
  • 3747
  • 2544
  • 34

Problem z Orange TV Go

@Wojciech  po co pytać jak i tak zakryją się tajemnicą służbową itp 😛

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

Zespół Nasz Orange
  • 1503
  • 2366
  • 46

Problem z Orange TV Go

Zależy o co się zapyta Emotikon: Szczęśliwy

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Jestem na urlopie do 17.12. W razie ważnych spraw pisz do Bartka, Rafała, Wiktora lub Kingi.

Poziom 26, Specjalista
  • 3747
  • 2544
  • 34

Problem z Orange TV Go

@Wojciech  np czy będą nowe stację tv czy oferta się rozszerzy do końca roku  to powiedzą że to tajemnica firmy  

Zespół Nasz Orange
  • 1503
  • 2366
  • 46

Problem z Orange TV Go

Na takie pytanie odpowiedź może być tak jak piszesz lub że coś dodadzą. Tu tajemnicy nie ma. Jednakże w temacie jesteśmy Orange TV Go, to z tym pewnie by coś mogło być. Pamiętasz jeszcze pytanie o Telegazetę, czy pogodę lub stacje radiowe?

Poziom 26, Specjalista
  • 3747
  • 2544
  • 34

Problem z Orange TV Go

@Wojciech  tak szczególnie o radio zastrzeliło pracownika że wogule  jest radią 😅