Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 8
  • 0

Swiatlowod i Netflix PSN

-Brtk- Zapytam czy mogą właczyć netgraph i sprawdzić. Ty masz porównanie do UPC, a ja do MM i tutaj nie mogę narzekać na Orange. Sprawdzałem w dzień różne serwery speedtestem w Europie i Ameryce i nie miałem mniejszej prędkości niż 120mbps. Pingi były większe w granicach 60ms. Na cs:go małym nie przekraczają 50ms w zależnoscie na jakim serverze grają. Ja nie mogę narzekać, bo do codziennego użytku oraz wtyczek typu IPTV Player, Youtube, TVN Player, TVP Player, Twich itp nie mam uwag. Wszystko lata bez najmniejszej przycinki.


IMG_0119 (2).png

Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Swiatlowod i Netflix PSN

Pytanie do mających problem z Netflix, czy wynik na tej stronie równa się temu jaki macie w aplikacji Netflix? https://fast.com/pl/

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 133
  • 234
  • 7

Swiatlowod i Netflix PSN

Korzystam ze światłowododu 300Mbps. Na fast.com wyniki bardzo różne: od 5Mbps do 35 Mbps. Generalnie netflix działa, ale czasem, zwłaszcza na początku transmisji, buforuje się w bardzo niskiej jakości (wygląda jak kiepski VHS 😉 ), wówczas wystarczy cofnąć film o kilka(naście) sekund, rozpoczyna się buforowanie od nowa i przeważnie wskazuje od razu dobra jakość. Takie są moje obserwacje.

Anonim

Nie dotyczy

Swiatlowod i Netflix PSN


muddy napisał(-a):

Korzystam ze światłowododu 300Mbps. Na fast.com wyniki bardzo różne: od 5Mbps do 35 Mbps. Generalnie netflix działa, ale czasem, zwłaszcza na początku transmisji, buforuje się w bardzo niskiej jakości (wygląda jak kiepski VHS 😉 ), wówczas wystarczy cofnąć film o kilka(naście) sekund, rozpoczyna się buforowanie od nowa i przeważnie wskazuje od razu dobra jakość. Takie są moje obserwacje.


@muddy A jak masz w loginie do Neostrady xxxxxxxxx@neostrada.pl/ipv6 czy bez ?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 8
  • 0

Swiatlowod i Netflix PSN

Każdy teraz taki ma tzn. z ipv6.Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Swiatlowod i Netflix PSN


walery99 napisał(-a):

Każdy teraz taki ma tzn. z ipv6.Emotikon: Mrugający


@walery99Nie znaczy, żeby usunąć i sprawdzić.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 133
  • 234
  • 7

Swiatlowod i Netflix PSN

Wyłączyłem IPv6.

 

Na marginesie, bo to off-topic: boleję trochę nad tym, bo sam jestem zainteresowany szybkim wdrożeniem IPv6, ale niestety za dużo z tym problemów w Orange. Przede wszystkim po włączeniu IPv6 funkcjonalność IPv4 staje się ograniczona (brak możliwości przekierowania ruchu z zewnątrz na host wewnątrz LANa po IPv4). 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Swiatlowod i Netflix PSN

Na stronie mam kilkukrotnie wyzszy wynik niz w aplikacji Netflix. 

Przyznam szczerze ze swobodne korzystanie m.in. z Netflixa, byl powodem przesiadki z mobilnego neta na stacjonarny. Teraz zaczynam zalowac i zastanawiam sie nad rozwiazaniem umowy przed uplywem 14 dni 😕 

 

Czy cos sie dzieje w tym temacie lub powstalo jakies rozwiazanie problemu?


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Swiatlowod i Netflix PSN

No i ja się dałem wrobić w FTTH 100Mbps. Nie wiem czy to wina Światłowodu, ale wcześniej, na 20Mbps Netflix hulał... pomyślałem, że ze 100Mbps przecież nie będzie gorzej. Wszystkie speedtesty/fast.com pokazują 100Mbps. Tylko youtube i netflix buforują, że dzieci oglądają bajki na netfliksie po parę sekund i muszą czekać 30 s na zbuforowanie kolejnych 10. Chyba jeszcze nie minęło 14 dni od podpisania umowy... ale widząc jak cisną ten światłowód, zapewne pożałowałbym i powrotu do zwykłego kabla. 

Anonim

Nie dotyczy

Swiatlowod i Netflix PSN


v55g napisał(-a):

No i ja się dałem wrobić w FTTH 100Mbps. Nie wiem czy to wina Światłowodu, ale wcześniej, na 20Mbps Netflix hulał... pomyślałem, że ze 100Mbps przecież nie będzie gorzej. Wszystkie speedtesty/fast.com pokazują 100Mbps. Tylko youtube i netflix buforują, że dzieci oglądają bajki na netfliksie po parę sekund i muszą czekać 30 s na zbuforowanie kolejnych 10. Chyba jeszcze nie minęło 14 dni od podpisania umowy... ale widząc jak cisną ten światłowód, zapewne pożałowałbym i powrotu do zwykłego kabla. 


@v55g Czy w loginie do Neostrady masz /ipv6 ?