Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 40
  • 21
  • 1

WiFi Calling a urządzenie kupione na wolnym rynku Samsung Galaxy S7

Witam!

Posiadam Samsunga Galaxy S7 kupionego na wolnym rynku z niebrandowanym oprogramowaniem. Chciałbym korzystać z WiFi Calling. Po kontakcie z BOK, konsultant powiedział, że uruchomił mi usługę i będzie ona działać na moim urządzeniu lecz muszę pobrać aplikację ze sklepu play o naziwe "Wifi Calling Orange". Niestety takiej aplikacji nie ma. Czy w związku z tym usługa będzie działać na moim oprogramowaniu czy musiałbym wgrywać oprogramowanie Orange?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

WiFi Calling a urządzenie kupione na wolnym rynku Samsung Galaxy S7

Jeszcze jej nie ma.

Możesz przez salon przesłać do serwisu, i wtedy możesz mieć brandowany soft. Albo zaczekać trochę.

[edit]

Troszeczkę już minęło! Bardzo szczęśliwy mężczyzna Aktualna wersja oprogramowania w urządzeniach z wolnego rynku obsługuje już wifi calling. Można miedzy innymi o tym poczytać w dalszej cześć tematu. Mrugający mężczyzna

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

19 ODPOW. 19

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

WiFi Calling a urządzenie kupione na wolnym rynku Samsung Galaxy S7

Jest to w planach. Data uruchomienia nie jest jeszcze znana.
Anonim

Nie dotyczy

WiFi Calling a urządzenie kupione na wolnym rynku Samsung Galaxy S7

Z tego co mi się obiło o uszy trzeba odwiedzić autoruyzowany serwis Samunga i oni tam wgrają Ci soft Orange. Ale nie jest to info sprawdzone tylko gdzieś przeczytane. A dokładniej przeczytane tutaj w komentarzach: http://biuroprasowe.orange.pl/blog/zadzwon-przez-wifi-czyli-wifi-calling-w-orange-i-nju-mobile/


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 40
  • 21
  • 1

WiFi Calling a urządzenie kupione na wolnym rynku Samsung Galaxy S7

Czyli mam rozumieć, że na razie moge pomarzyć sobie o tej usłudze na moim telefonie?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

WiFi Calling a urządzenie kupione na wolnym rynku Samsung Galaxy S7

Jeszcze jej nie ma.

Możesz przez salon przesłać do serwisu, i wtedy możesz mieć brandowany soft. Albo zaczekać trochę.

[edit]

Troszeczkę już minęło! Bardzo szczęśliwy mężczyzna Aktualna wersja oprogramowania w urządzeniach z wolnego rynku obsługuje już wifi calling. Można miedzy innymi o tym poczytać w dalszej cześć tematu. Mrugający mężczyzna

Anonim

Nie dotyczy

WiFi Calling a urządzenie kupione na wolnym rynku Samsung Galaxy S7

Mhm.......ciekawe czy @PiotrekDomanski pisał o wgraniu tego softa w autoryzowanym serwisie na serio i czy jest to info sprawdzone?? Tak więc jak ktoś się uprze to może i ma taką możliwość tylko musi przytulić soft od Orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

WiFi Calling a urządzenie kupione na wolnym rynku Samsung Galaxy S7

Sort można wgrać i w domu. Tylko robiąc przez serwis zachowuje się gwarancję.
Anonim

Nie dotyczy

WiFi Calling a urządzenie kupione na wolnym rynku Samsung Galaxy S7

EDIT: Oooooo ale pisałes już o tym 😜 😜 Teraz doczytałem, jadnak praca na smartfonie ma swoje minusy 😜 Tak więc....temat zamknięty 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 6
  • 0

WiFi Calling a urządzenie kupione na wolnym rynku Samsung Galaxy S7

@Piotrekk85 Można wgrać nowy soft bez utraty gwarancji...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

WiFi Calling a urządzenie kupione na wolnym rynku Samsung Galaxy S7

No nie wiem. Wersja no brand i brand się trochę różnią. A jak coś się skopie?