Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

Czy Orange przewiduje wprowadzenie WiFi Calling dla Pre-Paid poza granicami PL ? Jeżeli tak to w jakim orientacyjnym terminie ?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

oczywiscie, ze restarowany - nawet zresetowany do ustawien fabrycznych i dalej lipa - ani vowifi ani volte 😞

 

 

jakies inne pomysly ?


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie


 

jakies inne pomysly ?


Nie jesteś żadnym z niżej wymienionych przypadków?

 

- klienci ofert typu Mix nie mogą korzystać z usługi w całości
- klienci ofert na kartę nie mogą korzystać z WiFi Calling za granicą
- klienci poniższych usług dodatkowych, nie mogą korzystać z WiFi Calling:
- Nowa Orange Strefa
- Dodatkowa Karta SIM
- Strefa Stacjonarna
- Ekstra Strefa Firmowa
- Orange Ekstra Numer


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

no walsnie nie - to jest ofera na karte - to jest orange free na karte - specjalnie kupiona aby sprawdzic dzialanie przed przejsciem do orange - a tu taka lipa 😞

 

juz nawet menu zmienilem na j. polski - bo myslalem, ze to moze miec znaczenie 😉


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

Jeśli chodzi o WiFi Calling dla ofert na kartę, gdy jesteśmy poza granicami Polski to tego typu oferty nieco inaczej są rozliczane z operatorami zagranicznymi i nie możemy wykorzystać istniejących mechanizmów. Dlatego póki co nie planujemy udostępnienia, ale w przyszłości... nie wykluczamy 🙂

 

@marjan, hehe, doceniamy starania ze zmianą języka ;), jednak rzeczywiście nie ma to znaczenia. Jeśli warunki spełnione, telefon po restarcie to pozostaje kontakt z BOK - bezpłatnie można przez appkę Mój Orange. Do działania tych funkcji potrzebne jest włączenie specjalnych usług na koncie, automatycznie uruchomiliśmy je u wszystkich, ale może u Ciebie z jakichś przyczyn nie zadziałało i trzeba włączyć ręcznie... Koleżanki i Koledzy na infolinii będą mogli sprawdzić na Twoim koncie i włączyć.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

Mam dokładnie taki sam problem jak kolega @marjan, telefon iPhone 6s plus, numer przeniesiony dzisiaj z mobile viking. VoLTE kręci się w kółko, a VoWIFI daje komunikat, że dane są już wypełnione, ale nie aktywuje się.

Zadzwoniłbym do techników, ale appka Mój Orange też nie działa -> komunikat taryfa nieobsługiwana. OFnK aktywowałem wczoraj. Jakieś pomysły?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

@dexter4, skoro numer przeniesiony dzisiaj to pewnie system Orange musi "przetrawić" wszystko, do tego mamy weekend. Poczekaj tak do wtorku-środy, aż się wszystko ustabilizuje.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

@Artur

po kontakcie z orange usluga zostala zresetowana - ale to nic nie pomogło - dalej nie moge wybrac ani volte ani vowifi 😞

 

inne pomysly ?

 

 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

Jestem po wymianie karty sim i restarcie kilkukrotnym usługi przez techników. Dalej nie działają obie usługi. A problemem jest głównie szybsze wyczerpywanie sie baterii, bo telefon próbuje cały czas uruchomić VoLTE.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

tak wyglada to u mnie:

 

https://youtu.be/yYh68B7r-1g